İnceldiği yerden kopsun…

Sarı Kovboy’a haddini bildiren konuşmayı Devlet Bahçeli yaptı. MHP liderinin dün Meclis’te Trump için sarf ettiği sözleri, Bağımsız Türkiye’nin ABD Kahpeliği’ne “tarihi meydan...

Sarı Kovboy’a haddini bildiren konuşmayı Devlet Bahçeli yaptı. MHP liderinin dün Meclis’te Trump için sarf ettiği sözleri, Bağımsız Türkiye’nin ABD Kahpeliği’ne “tarihi meydan okuyuşu” olarak not ediyoruz. Ders diye okutulacak bir konuşmaydı.

Bahçeli, aynen şunları söyledi: “İp, inceldiği yerden kopacaksa varsın kopsun! Korkak her gün, kahraman ise sadece bir gün ölür!

ABD Başkanı’nın twitter mesajı düşmanlık ötesidir. Türkiye’nin ekonomisini mahvedermiş! Senin doların varsa, Türk milletinin imanı var!

Elinden geleni ardına koyma! Ne biliyorsan, onu yap! Senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun! (…)

Bu saatten sonra Fırat’ın doğusuna girmek, vatan borcumuzdur, namusun gereğidir…”

CHP’YE PEK YAMAN BİR SORU

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hangisi daha İYİ rol yapıyor? 22 Mayıs 2020 | 2.746 Okunma Yetiş Mister Kemal, Laik Hafter’in elden gidiyor! 20 Mayıs 2020 | 2.841 Okunma ​ Bu Yanki’lerde “her yol” var! ​ 19 Mayıs 2020 | 2.649 Okunma Maskeleri düştü! 15 Mayıs 2020 | 3.270 Okunma Mister Kemal’e Libya’dan “Kötü Haberler” var! 13 Mayıs 2020 | 4.341 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar