İçerideki Göbels’lerin resmi geçidi

Mumcu Suikastını masum insanlara “yükleyebilmek” için CIA seferber olmuştu! Uğur Dündar mı; yıllardır “Türkiye’deki en güvenilir gazeteci!” seçilmeye devam ediyor!

“Yeterince büyük bir yalan söyler ve onu tekrar etmeye devam ederseniz, insanlar sonunda buna inanmaya başlayacaklardır!”

*

Adolf Hitler’in Propaganda Bakanı Paul Joseph Göbels’in bu sözlerini, Uğur Mumcu Suikastı’nın Yirmi Sekizinci yıldönümünde bir kere daha hatırladık.

Peki, bu minvaldeki “yeterince büyük bir yalan” nedir?

2000 yılındaki “Umut Operasyonu” ile birlikte gösterime giren “Mumcu’nun katilleri Tevhid Selam-Kudüs Ordusu terör örgütüne mensup İslamcılar” kuyruklu yalanından söz ediyoruz!

Evet, 21 yıldır ısrarla ve itina ile bu Büyük Yalan tekrarlanıyor.

Bu yıldönümünde, Cumhuriyet’teki haber ile iki köşedeki anma yazısında ve Sözcü’de Uğur Dündar tarafından işte bu kaşarlanmış yalan yinelendi!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Blackwater! 24 Şubat 2021 | 434 Okunma Hazcı ve NATO’cu Biraderler 23 Şubat 2021 | 510 Okunma Gelecekleri varsa, görecekleri de var… 19 Şubat 2021 | 351 Okunma Terörizmin mühendisi Washington 17 Şubat 2021 | 263 Okunma Masumların kanları, alayının ellerindedir 16 Şubat 2021 | 193 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar