Gözleri Tamamen Kapalı! (Yeni Bölüm)

Haydut Devlet’in Başı Trump, Siyonistlere diyetini ödedi.Washington’ın bir süre önce Kudüs’ü “İsrail’in başkenti” olarak tanımasının ardından; Trump Yönetimi bir “gayrı...

Haydut Devlet’in Başı Trump, Siyonistlere diyetini ödedi.

Washington’ın bir süre önce Kudüs’ü “İsrail’in başkenti” olarak tanımasının ardından; Trump Yönetimi bir “gayrı meşru adım” daha atarak İsrail Terör Devleti’nin Golan Tepeleri’ni işgalini de resmen tanıdı.

İmza töreninde, Trump’a Katil Netanyahu eşlik etti.

“Şahane bir tesadüf!” eseri, Sarı Kovboy’un Golan’ın işgaliyle alakalı işbu başkanlık kararnamesini imzalaması ile Özel Savcı Robert Mueller’in “Rusya ile Gizli İşbirliği şüphesi” sebebiyle açılan soruşturmada “Trump’ı suçsuz bulması” eş zamanlı olarak gerçekleşti!

*

Robert Mueller, iki yıldır Donald Trump’ın Rusya bağlantısını araştırırken “çetin ceviz” izlenimi vermişti ve “Mister President”ın aleyhine bir sonuca gitmekte kararlı görünüyordu. Ne var ki, çok farklı bir netice ortaya çıktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş… 22 Kasım 2019 | 11 Okunma Doldur, boşalt; hikâye anlatmaya devam et! 20 Kasım 2019 | 1.952 Okunma “Traktörle ezdikten” sonra, haşlamasını da yapalım mı? 19 Kasım 2019 | 218 Okunma Leoparın benekleri değişmez 15 Kasım 2019 | 170 Okunma Derin Bilet! 12 Kasım 2019 | 2.810 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar