Gözleri Tamamen Kapalı! (Yeni Bölüm)

Haydut Devlet’in Başı Trump, Siyonistlere diyetini ödedi.Washington’ın bir süre önce Kudüs’ü “İsrail’in başkenti” olarak tanımasının ardından; Trump Yönetimi bir “gayrı...

Haydut Devlet’in Başı Trump, Siyonistlere diyetini ödedi.

Washington’ın bir süre önce Kudüs’ü “İsrail’in başkenti” olarak tanımasının ardından; Trump Yönetimi bir “gayrı meşru adım” daha atarak İsrail Terör Devleti’nin Golan Tepeleri’ni işgalini de resmen tanıdı.

İmza töreninde, Trump’a Katil Netanyahu eşlik etti.

“Şahane bir tesadüf!” eseri, Sarı Kovboy’un Golan’ın işgaliyle alakalı işbu başkanlık kararnamesini imzalaması ile Özel Savcı Robert Mueller’in “Rusya ile Gizli İşbirliği şüphesi” sebebiyle açılan soruşturmada “Trump’ı suçsuz bulması” eş zamanlı olarak gerçekleşti!

*

Robert Mueller, iki yıldır Donald Trump’ın Rusya bağlantısını araştırırken “çetin ceviz” izlenimi vermişti ve “Mister President”ın aleyhine bir sonuca gitmekte kararlı görünüyordu. Ne var ki, çok farklı bir netice ortaya çıktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“United States of Eşkıya” Türkiye’ye tehdidin ta kendisidir! 14 Haziran 2019 | 310 Okunma Mazbataoğlu, radara yakalandı! 12 Haziran 2019 | 1.945 Okunma Uçak tahsisi falan ne ki; siz tıraşa bakın, tıraşa! 11 Haziran 2019 | 1.221 Okunma Dantela gibi örülmüş derin bağlantılar 07 Haziran 2019 | 356 Okunma Pentagon, ABD’nin “model ortağını” ilan etti! 05 Haziran 2019 | 1.366 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar