Asla peşinizi bırakmayacak, bu gerçekler…

Aydın Doğan’ın kanatları altındaki Taha Akyol, Lozan’ın gizli maddelerinden bahsedilmesini “zırva” olarak niteliyor. Onun böyle demesi, elbette hakikati değiştirmez.Her defasında, Lozan Antlaşması’ndaki...

Aydın Doğan’ın kanatları altındaki Taha Akyol, Lozan’ın gizli maddelerinden bahsedilmesini “zırva” olarak niteliyor. Onun böyle demesi, elbette hakikati değiştirmez.

Her defasında, Lozan Antlaşması’ndaki derin gerçekleri hasıraltı etmeye büyük gayret gösterdiğine göre; demek ki, kendisinin bu mevzuda “hususi bir vazifesi” var!

Taha Akyol, “Komplo teorisi, bunlar!” söylemiyle hakikati perdelemeyi pek sever. Misyonunun gereğini yapar. Bilimsel tartışmalardan kaçmak, Mister Akyol gibi iliştirilmişlerin şiarıdır. Batıcı tezlerin spikerliğini icra etmek, bunların medyadaki varlık nedenleridir.

**

Taha Akyol derken, 9 Şubat 2015’te Hürriyet’teki köşesinde “Üst Akıl, Dış Güçler, Paralel gibi laflar komplo teorisidir” diye yazabilmiş birisinden söz ediyoruz!

Böyle yazarak; bir yandan Paralel Yapı’yı, diğer taraftan da onun derin patronu olan Üst Akıl’ı yani ABD’yi itina ile himaye ediyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kraliçe’nin İngiltere’si yahut “çöp poşeti giymek zorunda kalan” bazı sağlıkçılar… 07 Nisan 2020 | 2.635 Okunma Pentagon’a verilen ceset torbası siparişi, hangi “gizli kalmış dehşetengiz hazırlığı” hatırlatıyor? 03 Nisan 2020 | 3.330 Okunma Bu sözler Çizme’den ve yenir yutulur gibi değil! 01 Nisan 2020 | 3.507 Okunma Şapka düştü, “Atını Vuran Kovboy” göründü! 31 Mart 2020 | 2.711 Okunma Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.400 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar