Ankara’yı vazgeçirmek için sıraya girdiler!

Haydut Devlet ABD, muhtelif tehdit ve şantajlarla Türkiye’yi Rusya ile yaptığı S-400 Anlaşması’ndan vazgeçirmeye çalışıyor.İçeride ise İşbirlikçi Büyük Sermayenin Medya...

Haydut Devlet ABD, muhtelif tehdit ve şantajlarla Türkiye’yi Rusya ile yaptığı S-400 Anlaşması’ndan vazgeçirmeye çalışıyor.

İçeride ise İşbirlikçi Büyük Sermayenin Medya Masası’na bağlı olarak “özel görev yapan, “farklı siyasi kıyafetler taşısalar da aslında aynı ekipte yer alan” iliştirilmiş etki ajanları; ABD’nin menfaatleri doğrultusunda Ankara’yı vazgeçirmek için sahne alıyor.

Şayet, Ankara; Amerikan Terör Devleti’nin ve içerideki türlü işbirlikçilerinin tehdit, şantaj yahut telkinlerine boyun eğer de S-400 konusunda geri adım atarsa; vahim ve dahi hayati bir yanlış yapar!

Türkiye’miz; Faşist, Zorba ve Kahpe Amerikan Devleti’ne karşı egemenlik hakkını, bağımsızlığını koruma yolunda hiçbir baskıya, tehdide, şantaja boyun eğemez/eğmemelidir.

8 Nisan’da Kremlin’de Rusya lideri Putin ile görüşen Başkan Erdoğan “Sözleşme yapmışsak, bu iş bitmiştir. Bu bizim egemenlik hakkımızdır. Kimse vazgeçmemizi isteyemez” demişti…

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da (24 Nisan’da) “Ara formül yok! S-400’den vazgeçmeyeceğimizi defalarca söylemiştik” diyerek, Ankara’nın S-400 bahsinde ABD’nin taleplerine/baskılarına “kapıları kapattığını” beyan etmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İşte böyle, her sene böyle… 26 Haziran 2019 | 33 Okunma Tekrarlanan Seçim’in ardından… 25 Haziran 2019 | 467 Okunma Gerçeklerden asla kaçış yok 21 Haziran 2019 | 224 Okunma Baş tacı yaptıkları Darbeci Sisi’nin faşist rejimi, işte budur! 19 Haziran 2019 | 1.155 Okunma Hepsi, bu kadar… 18 Haziran 2019 | 348 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar