ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kazdıkça neler çıkıyor?

Tuncay Güney, 2001 yılında polisteki ifadesinde “Harun Yahya adıyla kitaplar yazan Adnan Hoca’nın İsrail tarafından finanse edildiği söyleniyor” diyordu .

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Yeni Şafak Gazetesi
20 Temmuz 2018 | 664

Tuncay Güney, 2001 yılında polisteki ifadesinde “Harun Yahya adıyla kitaplar yazan Adnan Hoca’nın İsrail tarafından finanse edildiği söyleniyor” diyordu. Sadece 2001’de değil, işbu sorgu görüntülerinin ekranlarda biteviye yayınlandığı Ocak 2009’da bile onun bu sözlerinin üzerinde durulmadı.

Bazıları özellikle topa girmedi. Bu gerçeği, mevzubahis kitapların içeriğinden dolayı “uçuk” bulanlar ise “fena halde” yanılıyorlardı…

Ters manyel yöntemiyle iş gören işte bu kitaplar, aslında Adnan Oktar’ın İsrail ile bağlantısını perdelemeye yarıyordu!

“HARUN YAHYA” KİTAPLARI

Adnan Oktar ve örgütüne yönelik operasyonun ardından medyaya konuşan Emre Ertüzün “Harun Yahya kitaplarının siyasi ağırlıklı olanlarının önemli bir kısmını zamanında Mustafa Akyol yazmıştı!”dedi…

Yirmi yıl önce hayatını kaybeden eski DYP milletvekili Tevfik Ertüzün’ün oğlu olan Emre, sekiz yıl kadar Adnan’ın örgütünde bulunmuş; şimdilerde ise İstanbul Emniyeti’ne “mağdur” olarak başvuranlardan birisi olarak işbu iddiayı dile getiriyor!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER