Sedat Peker 2 ay içinde Türkiye'ye getirilecek! Peker, kendisine İstanbul'dan ev bakıyor!

Kavga etmeyi ve kavga edenleri  seyretmeyi severiz.Hatta sosyolijik olarak bu kavga halinden yüksek bir keyif aldığımızı iddia eden sosyologlar da olmuştur.Belki de bu yüzden baba filminin en çarpıcı repliklerini ezbere biliriz.Baba...

Kavga etmeyi ve kavga edenleri  seyretmeyi severiz.

Hatta sosyolijik olarak bu kavga halinden yüksek bir keyif aldığımızı iddia eden sosyologlar da olmuştur.

Belki de bu yüzden baba filminin en çarpıcı repliklerini ezbere biliriz.

Baba filmini izleyip de, Michael Corleone'nin "Düşmanlarından nefret etme, bu senin yargılama yetini etkiler..." sözünden etkilenmeyen oldu mu acaba?

Ya da "Kimsenin gözünün içine bakma, baktıklarında da gözünü kaçırma..." sözlerini, zihninin bir kenarına yazmayan var mıdır?

Ne zaman yeraltı dünyasıyla ilişkili yazı kaleme alsam, baba filminin üçlemesi, hızlandırılmış şekilde gözlerimin önünden geçer.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu, tüm CHP'li adaylar için 'özel birim' kurdu! Korkunç Yenge durmuyor! 26 Kasım 2023 | 1.833 Okunma Akşener, İyi Partiyi Kavuncu ve oğluna bırakıyor! Watergate the end! MHP el yükseltti! 24 Kasım 2023 | 5.921 Okunma Erdoğan ve Bahçeli kapışır mı? Akşener'in terliği! Peker 'ŞU AN gelmiyorum!' dedi! 21 Kasım 2023 | 5.441 Okunma Sedat Peker 2 ay içinde Türkiye'ye getirilecek! Peker, kendisine İstanbul'dan ev bakıyor! 18 Kasım 2023 | 3.819 Okunma Özel'in oda krizi! İyi Parti CEO'su! Adıgüzel Kadıköy, Bingöl Çankaya'ya! Ve Çorumlu gerçeği! 16 Kasım 2023 | 5.470 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar