Yandaş olmak mı onursuz olmak mı?

Demek ki neymiş? Doğruları konuşunca senin adını yandaş ve yalakaya çıkarıyorlarmış. Şerefsizlik yapınca, ülkene düşman kesilince, iktidara iftiralar atınca da dürüst ve tarafsız gazeteci oluyormuşsun!..

Düne kadar ne diyordu abidik gubidik tayfası? “Türkiye S-400'leri alamaz, alsa da getiremez, getirse de kuramaz" diyordu.

Doğru mu?

Doğru...

Peki ne oldu? 

Türkiye alınamaz denileni aldı, getirilemez denileni getirdi, kurulamaz denileni kurdu. Bu gelişmeleri yutkuna yutkuna izleyen tayfa bu kez ne dedi?

"Yahu üç tane boru dikmeynen bu iş olmaz. Türkiye bunları asla kullanamaz. Kullanamayacağımız şeye 2 buçuk milyar para ödedik" dedi mi?

Dedi...

Peki sonra ne oldu?

Türkiye kurduğu boruları(!) test etmeye başladı. Hem de bu tayfaya inat yüzlerce açıdan görüntüsünü çekerek sosyal medyaya servis etti.

Hem bu tayfaya "Bunlar size gelsin" dedi, hem de cümle âleme "Türkiye'nin hava savunma sistemi artık çok daha güçlü" mesajı verdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP içindeki tecavüzler ve tacizler! 02 Aralık 2020 | 3.866 Okunma Asıl tedbir alınması gereken noktalar! 30 Kasım 2020 | 3.930 Okunma Milletin karnı tok! 27 Kasım 2020 | 4.399 Okunma Mansur Yavaş’ın cevap veremediği soru! 25 Kasım 2020 | 5.762 Okunma Bülent Arınç yine görevini yaptı! 23 Kasım 2020 | 9.337 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum