Hem şehit yakını hem HDP’li!

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu iyi çalışıyor. Yanlış anlaşılmasın, partisinin HDP ile yaptığı gizli ittifakı gizleme konusunda iyi çalıştığını söylüyorum....

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu iyi çalışıyor. Yanlış anlaşılmasın, partisinin HDP ile yaptığı gizli ittifakı gizleme konusunda iyi çalıştığını söylüyorum.

Şahit olmuşsunuzdur. 

Bundan bir süre önce CHP ile terör destekçisi HDP'nin ittifakını eleştiren Hatice Ocak isimli kadını ikna etmek için uzun süre dil dökmüş ama başarılı olamamıştı.

Garibim ne yapsın?

"HDP ile iş birliği yapıyorsunuz" diyen kadını, "Yok öyle bir şey seni kandırıyorlar" diye başından savmıştı.

Ama Allah işte, daha bu sözlerin yankısı devam ederken yine kendi ağzıyla kendi diliyle HDP ile yapılan iş birliğini doğrulamıştı.

Ziyaretlerinden bir diğerinde, HDP'li bir seçmenin "Sizi Selahattin Demirtaş'a çok benzetiyoruz" sözlerine "Sağolun. Yüreğimiz bir, sizi mahcup etmeyeceğiz" diye cevap vermişti. 

E, saklamaya çalıştığı gerçek kabak gibi ortaya çıkınca ne yapacak? Şöyle çaktırmadan, şöyle alttan alta HDP'yi seçmenine kabul ettirme çalışmalarına başladı. 

Ve ne yaptı dersiniz?

Önceki gün bir yerde kürsüye çıkmış konuşurken kendisini dikkatle dinledim. Size yemin ediyorum, gülmekten az daha fenalık geçiriyordum. 

Başından geçen bir olayı anlattı var ya...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yetmedi mi Sayın İmamoğlu? 25 Mayıs 2019 | 24 Okunma Bir şeyler olmuş di mi? 23 Mayıs 2019 | 8.179 Okunma Bizi böyle kucaklayacaklar! 21 Mayıs 2019 | 11.144 Okunma AK Parti'nin hataları... 18 Mayıs 2019 | 12.387 Okunma Neden, 'ihanet' diyoruz? 16 Mayıs 2019 | 14.438 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar