En çok sorulan o soruya cevap!...

YSK'nın 7 şerefli üyesi tehditlerine kulak asmayıp yenileme kararı verince tutuştular. Sanatçısı, sporcusu, siyasetçisi, gazetecisi el ele verip twetter ve Facebok'un anasını ağlattılar...

İstanbul seçimlerinin yenilenmemesi için her yolu denediler. "Bak yine ayaklanırız ha" diyerek Gezi'yi hatırlattılar. "Sokağa çıkamazsınız, yüzünüze tükürürler" diyerek tehdit ettiler. "Yüce Divan'da yargılanırsınız" diye şantaj yaptılar. 

"İstanbul seçimi artık demokrasi seçimidir. Ya demokrasiden yana olacağız ya da demokrasinin dışına çıkacağız" diyerek yeni bir darbe imasında bulundular. 

YSK'nın 7 şerefli üyesi tehditlerine kulak asmayıp yenileme kararı verince tutuştular. Sanatçısı, sporcusu, siyasetçisi, gazetecisi el ele verip twetter ve Facebok'un anasını ağlattılar

Antik kazıda bulunmuş tarihi eser muamelesi yaptıkları İmamoğlu'nun etrafında bir kenetlendiler ki sormayın! Biri, "Geleceğin Cumhurbaşkanı" diyor, diğeri, "Bu dönemin Atatürk'ü" diye övüyor, bir diğeri "Yok ulan yok, bu bildiğin Menderes" diyor. 

"Tamam birader orasını anladık da çaldığınız oyları ne yapacağız?" diye soruyoruz. Verecek cevap bulamayınca, "İmdat, demokrasi elden gidiyor, seçilmiş adamımızı seçtirmiyorlar" diye bağırıyorlar.

Şimdi de tutturmuşlar, "Aynı zarfta dört oy vardı da bunların üçü neden geçerli sayılırken biri neden geçersiz sayıldı" diye yaygara koparıyorlar. 
...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Allah'a ısmarladık... 12 Eylül 2019 | 25.423 Okunma Kim bunlar? 09 Eylül 2019 | 12.963 Okunma Yine yalan İmamoğlu, yine yalan! 07 Eylül 2019 | 8.770 Okunma Düşünce özürlülüğü!.. 05 Eylül 2019 | 7.898 Okunma İmamoğlu'na kim operasyon çekiyor? 03 Eylül 2019 | 15.900 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar