Hangi dünyanın, 2018 Dünya Kupası bu cicim!

Merhaba sevgili okuyucu, nasılsın?Şu sıralar gündemim 2018 Dünya Kupası... Oldum olası sporla hep ilgili biri oldum. İzledim, oynadım, yaptım… Bazı branşlar dışında, izlemediğim branş yok. Futbol...

Merhaba sevgili okuyucu, nasılsın?

Şu sıralar gündemim 2018 Dünya Kupası... Oldum olası sporla hep ilgili biri oldum. İzledim, oynadım, yaptım… Bazı branşlar dışında, izlemediğim branş yok. Futbol kaçınılmaz olarak izlenenlerden biri zaten. Gündem de 2018 Dünya Kupası olunca, bu yılki ekrana yapışma nedenlerimi açıklamadan edemedim. Normalde futbolcuları yakışıklı bulmayan ben, bu sene televizyona kitlendim. ‘Bunlar ne yarabbi!’ nidaları attığım birkaç isim oldu onlara değinmeden geçemeyeceğim. Bir de yaz geldi, konserler fıkır fıkır. Bu yaz zaten konser batağına düşeceğim, aylar öncesinden açıklanan isimlerle belli olmuştu. Üstüne 25.İstanbul Caz Festivali başladı, tuz biber oldu. Gıybetlerim de pek bitecek gibi durmuyor o zaman bıdı bıdılarıma başlamak istiyorum hazırsan, sevgili canım okuyucu.

SİZ NERENİN, DÜNYASININ KUPASISINIZ?

Rusya’da 2018 Dünya Kupası, bolca sürprizlerle (Mesela Almanya’nın elenmesi gibi, oh olsun!) devam ederken, benim gündem maddem başka; “Dünya Kupası’na katılıp, dünyadan olmayanlar.” Normalde pek yakışıklı bulduğum futbolcu yoktur. Küçük yaşlarda çocukluk aşkımın Fernando Torres gibi bir adam olduğunu varsayarsak, pek iç açıcı bir anlayışım olduğum söylenemez. Ama 2018 Dünya Kupası benim çatır, çutur kırılma noktam oldu. ‘BÖYLE BİR ŞEY YOK!’ Nasıl hepinizi bir araya getirdiler de, olay 2018 Dünya Kupası’ndan, 2018 futbolcuları seç, beğen, al organizasyonuna dönüştü. Aşağıda gördüğünüz dörtlünün isimleri soldan sağa şöyle; Roman Bürki, Isco, Ramadan Sobhi ve Fabian Schär. Ve bunlar bir kısmı canım okuyucu. Bunları neyle beslediler bilmiyorum, tek bildiğim bu yıl ciddi bir celebrity crush yılı olduğu ve 2022 Dünya Kupası için beklentimin kat be kat arttığı.

Durumu şöyle izah edeyim. Herhangi bir maç izleyerek, bu adamlar sayesinde sevap pointlerinizi x2 olarak alma şansınızı arttırıyorsunuz. Ne kadar çok maç, o kadar çok x2’li sevap point. Bu kadar sürprizli bir Dünya Kupası’nın kazananı hangi ülke olur bilmem ama bir erkeklerden hoşlananlar olarak asıl kazanan olduk. İnkar etmeye kalkışmayın.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gudubetliğin tarihi ve kadın manifestosu! 31 Temmuz 2018 | 233 Okunma Hangi dünyanın, 2018 Dünya Kupası bu cicim! 30 Haziran 2018 | 127 Okunma Kayınvalide suyu, Şahsiyet, erkekler ve pek alakasız Travis! 12 Haziran 2018 | 158 Okunma Kırmızı halı: İçimiz dışımız bir 'Met' oldu ki sormayın 10 Mayıs 2018 | 159 Okunma Kımıldarken çaldıkların yüzünden dökülüyor cicim dikkat! 22 Şubat 2018 | 157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar