Ahh! Şu iç ihanetler olmasa!

Bismillahirrahmanirrahiim Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mümin kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Ormanda ağaç katliamı yapanlara karşı tedbirler alarak engellemek ve kısa zamanda zararları en aza indirmek mümkünken; ağaçların içindeki ağaç kurtlarını önlemek ve yok etmek çok zor ve meşakkatlidir! Sabır ister! Zaman ister! Hele bilinçli kundaklamalarla veya bilinçsizse ihmal ve hatalarla yakılan ormanlarımızı eski haline getirebilmek için çok uzun yıllar gerekir! Devletleri yıkmak isteyen emperyalist güçlerde tarih boyunca hep bu içimizdeki ağaç kurtlarını kullanmışlardır! Biyolojik saldırılarını da, sosyolojik saldırılarını da, ekonomik saldırılarını da ve silahlı saldırılarını da içimizdeki ihanete çanak tutanlar yoluyla gerçekleştiriyorlar!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“En büyük virüs Korona değil, faizdir!” 27 Kasım 2020 | 194 Okunma “Ölmemeye ve dönmemeye çare mi var?” 20 Kasım 2020 | 181 Okunma “Asla unutmayalım!”  13 Kasım 2020 | 92 Okunma Afetlerin acı neticelerinden korunmanın yolu! 06 Kasım 2020 | 106 Okunma Saldıranların Saldırdıklarına Sarılmak! 30 Ekim 2020 | 174 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar