ÇOK OKUNAN YAZARLAR

“Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz .

Şevki YIlmaz
Şevki YIlmaz Yeni Akit Gazetesi
10 Ağustos 2018 | 4.7 K

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara ve Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun…

O Allah’ın (cc) düşmanları yeryüzü iktidarını ele geçirdiklerinde yeryüzünde terör, savaş, sömürü vs. fesad yayılır! Ekinler (ekonomi) bozulur ve nesiller mahvolur!’’ (Bakara S: 205) ilahi ihtarının yaşandığı bir asırdayız!

Osmanlı Cihan Devletini içimizdeki mandacı Mason hainler eliyle yıkarak, dünya nöbetini ele geçiren beşli çete emperyalist devletler savaşlar ve neticesi işgallerle hem medeniyetimizi, hem ekonomimizi, hem kültürümüzü hem de nesillerimizin ahlaki değerlerini yıktılar!

Asya ve Afrika gibi dünyanın en zengin kıtalarının insanlarını varlık içinde yoklukla esir aldılar! Bedenlerini ve akıllarını köleleştirdiler!

Bir avuç Siyonist İsrail’in kontrolünde kurdukları BM, NATO, Unesco ve AB gibi siyasi ve ekonomik şeytani birliklerle altı milyarlık insanlığın dünya hayatını Cehenneme çevirdiler!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER