Bu işte bi tuhaflık var!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı önceki gün başarılı bir operasyona daha imza attı. 1 yıldırsürdürülen yasa dışı VİP dinlemeleri ile ilgili Hrant Dink soruşturması kapsamında tutuklu...

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı önceki gün başarılı bir operasyona daha imza attı. 1 yıldırsürdürülen yasa dışı VİP dinlemeleri ile ilgili Hrant Dink soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski istihbarat daire başkanları Ramazan Akyürek, Ömer Altıparmak, eski Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'in de aralarında bulunduğu stihbaratçıları gözaltına aldı. 
Peki bir dönemin en mühim istihbaratçılarının suçu neydi? İddia şu ki; Bu adamlar, 'Temiz çocuklar, alnı secde gören çocuklar' ayağıyla sızdıkları polis teşkilatında çok üst düzey makamlara gelip neredeyse memleketin tamamını dinleyen Paralel Örgüt Mensubu. 
Sanırım bu iddialara karşılık verecek pek bir cevap bulamayacaklar zira her şey belgeleriyle ispatlı! Bu arkadaşlar görev yaptıkları dönemlerde eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'dan tutun da, Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila'ya, Medya Patronu Aydın Doğan'ın iş kadını kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a kadar birçok VİP ismin telefon görüşmelerini yasadışı yollarla dinlemeye almışlar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Niye Serdar Ortaç'a kızıyorsunuz ki? 13 Ekim 2020 | 4.727 Okunma Gariban köylünün vebalinden de mi korkmuyorsunuz? 10 Ekim 2020 | 1.780 Okunma Galata Kulesi'nden tam bakamadım sana Aziz İstanbul! 07 Ekim 2020 | 1.713 Okunma Başhekim yardımcısının yeni görevi ne olmalı? 06 Ekim 2020 | 2.867 Okunma Ya tamamen kapatın ya da tamamen açın! 05 Ekim 2020 | 2.972 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar