Öyle bir olay anlatacağım ki...

Ünlü kalp doktoru Prof. Dr. Bingür Sönmez, “Aile içi bulaş alabildiğine yaygın. Buna çok dikkat edilmeli” uyarısında bulundu. Bir ilimizde görevli Aile Hakimi, inanılmaz olayların yaşandığını bildirdi.

Ünlü kalp doktoru Prof. Dr. Bingür Sönmez, “Aile içi bulaş alabildiğine yaygın. Buna çok dikkat edilmeli” uyarısında bulundu. Bir ilimizde görevli Aile Hakimi, inanılmaz olayların yaşandığını bildirdi. Kovid-19 olan bazı kişilerin hastanelerde testinin yapılmadığını, Aile Hekimliği’ne gelen Kovidli hastanın, bekleyenlerin arasına girdiğini ve yeni bulaşlara neden olduğunu anlatıyor. Hadi bakalım o hastalık yayılmasında ne yapsın? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın tek başına çabası yetmiyor. Çünkü her hastane ayrı bir havada. Özel hastaneler bildiklerini okuyor.

Cumhuriyet Valisi ağabeyim Refik Arslan Öztürk'ün vefatı nedeniyle başsağlığı dileğinde arayanların bir kısmı hastanede, bazıları evde tedavi görüyordu. Örneğin eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, eşi ve oğlu hastanedeydi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yolda kalan otomobil ve pahalı hediyeler 02 Aralık 2020 | 1.271 Okunma Türkiye artık neşesini kaybetmiş bir ülke oldu 01 Aralık 2020 | 791 Okunma Özal’ın özel kalem müdürü açıklıyor: ASALA’yı şöyle bitirdik 29 Kasım 2020 | 4.677 Okunma İstanbul uyarısı 27 Kasım 2020 | 1.166 Okunma 26 yıldır süren kedi bıyığı davası 25 Kasım 2020 | 607 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar