Öyle bir olay anlatacağım ki...

Ünlü kalp doktoru Prof. Dr. Bingür Sönmez, “Aile içi bulaş alabildiğine yaygın. Buna çok dikkat edilmeli” uyarısında bulundu. Bir ilimizde görevli Aile Hakimi, inanılmaz olayların yaşandığını bildirdi.

Ünlü kalp doktoru Prof. Dr. Bingür Sönmez, “Aile içi bulaş alabildiğine yaygın. Buna çok dikkat edilmeli” uyarısında bulundu. Bir ilimizde görevli Aile Hakimi, inanılmaz olayların yaşandığını bildirdi. Kovid-19 olan bazı kişilerin hastanelerde testinin yapılmadığını, Aile Hekimliği’ne gelen Kovidli hastanın, bekleyenlerin arasına girdiğini ve yeni bulaşlara neden olduğunu anlatıyor. Hadi bakalım o hastalık yayılmasında ne yapsın? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın tek başına çabası yetmiyor. Çünkü her hastane ayrı bir havada. Özel hastaneler bildiklerini okuyor.

Cumhuriyet Valisi ağabeyim Refik Arslan Öztürk'ün vefatı nedeniyle başsağlığı dileğinde arayanların bir kısmı hastanede, bazıları evde tedavi görüyordu. Örneğin eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, eşi ve oğlu hastanedeydi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Damada para cezası iki bürokratı yedi 17 Eylül 2021 | 3.672 Okunma Suriyelilerin tarikatı, Türkiye’ye yayıldı 15 Eylül 2021 | 2.633 Okunma Darbe gecesinin hikayesi: Sen neredeysen, ben oradayım 14 Eylül 2021 | 3.090 Okunma Türk Komutan, ABD’li komutanı niçin azarladı 12 Eylül 2021 | 1.718 Okunma 225 bin kişinin iş istediği İzmir 40 vermiş, bir almış 10 Eylül 2021 | 573 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar