Sizce CHP Atatürk partisi mi?

İliklerine kadar FETÖ’ye bulaşmış olan CHP aklının terörle mücadelesine nasıl inanacağız? FETÖ’nün karargâhı haline gelen CHP’nin FETÖ’den aklanmak için her türlü gizleme...

İliklerine kadar FETÖ’ye bulaşmış olan CHP aklının terörle mücadelesine nasıl inanacağız? FETÖ’nün karargâhı haline gelen CHP’nin FETÖ’den aklanmak için her türlü gizleme yoluna başvurması, zihin kirliliklerine neden olmaktadır.

Bugün, geçmişi kirli işlerle dolu olan CHP’nin yabancı istihbaratlar tarafından nasıl kullanıldığını analiz edeceğiz. FETÖ’nün gerçek mimarı kimmiş, ülkeye en çok ihaneti kim etmiş, zamanında sinsi ilişkiler nasıl kurulmuş, bir göz atalım. Devlet kurumlarına kimler nasıl sızmış, Fetullah Gülen hangi pratik zeka üzerinden sızmaları sağlamış bugünkü uzantıları kimlerdir bakalım.

Kasım Gülek, 1910 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir, 1996’da Washington’da öldüğü bilinir… Cenaze namazı, vasiyet ettiği üzere FETULLAH GÜLEN’e kıldırtılan Kasım Gülek kimdir, kimi yetiştirip Türkiye’nin zirvesine getirmiştir, yetiştirdiği isim Kasım Gülek’e vefa borcunu nasıl ödemiştir?

Kasım Gülek, Sabetay bir aileden gelir,  İsmet İnönü’nün kabinesinde Cizvit geleneğine bağlı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hadsizlerden toplum mühendisi olmaz 18 Ocak 2022 | 55 Okunma Türk dünyasının bekası, Kazakistan’ın bağımsızlığına bağlıdır 11 Ocak 2022 | 307 Okunma Sosyal demokratların ‘tatlı devrim çocukları’ masalına hastayım 04 Ocak 2022 | 89 Okunma Bizler merhameti hangi coğrafyaya gömdük? 28 Aralık 2021 | 46 Okunma İslâm coğrafyasının (ASRİKA KITASININ) jeopolitik geleceği 21 Aralık 2021 | 143 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar