Yoksa bekledikleri büyük yangın bu muydu?!

Bu ülkenin başına gelebilecek en büyük felaket CHP ve taşıdığı zihniyettir. Felakettir çünkü milletin ruh dünyasından kültüründen inancından tarihinden kopuk ve koparmaya çalışan...

Bu ülkenin başına gelebilecek en büyük felaket CHP ve taşıdığı zihniyettir. Felakettir çünkü milletin ruh dünyasından kültüründen inancından tarihinden kopuk ve koparmaya çalışan bir zihniyettir.

Emperyalist işgale karşı millet elbirliğiyle mücadele edip vatanı kurtardıktan ve milletin değerleriyle barışık bir cumhuriyet kurduktan sonra, cumhuriyetin fabrika ayarlarını bozup, milletin kovduğu emperyalistlerin kültürlerini bu millete dayatan ve emperyalizmin kültürel işgalini sağlayan düşüncenin adıdır CHP.

Millet bu gerçeği çok net bir şekilde görmüş ve ilk fırsatta CHP'yi muhalefete mahkûm etmiştir.

Bugün de milli olan her şeye muhalefet eden ve 1950'den bu yana halkın oylarıyla seçilen hükümetlerin meşruiyetini sorgulayan, bürokrasideki uzantılarıyla milleti aşağılayan, milli iradeye darbe üstüne darbe yapan, evhamları ve yalanlarıyla hükümetlere algı operasyonu çeken düşüncenin adıdır CHP.

Milletin sevinciyle sevinmeyen, hüznüyle hüzünlenme

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hangi Diyanet İşleri Başkanı siyaset yapmıştır?! 19 Eylül 2021 | 788 Okunma Dürüst ol Ahmet Hakan! 16 Eylül 2021 | 515 Okunma CHP'li Özkoç ve destekçilerinin dikkatine! 14 Eylül 2021 | 3.168 Okunma Laiklik ya çıkarılmalı ya da tarif edilmelidir! 12 Eylül 2021 | 554 Okunma Başkan Erdoğan'a öykünmek! 07 Eylül 2021 | 476 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar