Kadının adı vardı ama kendisi yoktu!

Terörden mahkum/mahpus Demirtaş’ın hanımına twitter üzerinden yapılan gayr-ı ahlaki saldırıya istisnasız her düşünceye sahip çevreden ortak bir tepki kondu ve devlet de harekete geçerek suçluyu...

Terörden mahkum/mahpus Demirtaş’ın hanımına twitter üzerinden yapılan gayr-ı ahlaki saldırıya istisnasız her düşünceye sahip çevreden ortak bir tepki kondu ve devlet de harekete geçerek suçluyu adalete teslim ediverdi.

Siyasi veya dini görüşü ne olursa olsun bir kadına yapılan bu ahlaksızca saldırıya karşı Türkiye kendinden bekleneni yaptı.

İnsani bir davranıştı.

AK Partilisi de, SP’lisi de GP’lisi de Deva’lısı da “kadının başı açıktır” üstelik “eşi terörden tutukludur’ demedi ve tüm siyasi parti mensupları bir kadına yapılan ahlaksızca saldırıyı tereddüt etmeden kınadılar.

Fakat büyü birden bozuldu.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kadın hakları konusunda kendi partisinin dönemindeki normalleşmeye işaretle mecliste sarf ettiği bir cümle üzerinden adeta linç edildi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz! 02 Ağustos 2020 | 257 Okunma İçimizdekilere ne oluyor?! 28 Temmuz 2020 | 175 Okunma Ayasofya açılınca dâvâ bitti mi? 26 Temmuz 2020 | 349 Okunma FETÖ, İslam düşmanlığına bahane olmasın! 21 Temmuz 2020 | 2.549 Okunma Pişmanlık suçluyu masum yapmaz! 19 Temmuz 2020 | 649 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar