Belediyeler terör örgütüne teslim edilemez!

Seçilmiş başkanların keyfi olarak görevden alınmasına ilke olarak herkesin karşı çıkması gerekir. Ben de seçilmiş başkanların görevden alınmasına karşıyım.  Ama...

Seçilmiş başkanların keyfi olarak görevden alınmasına ilke olarak herkesin karşı çıkması gerekir. Ben de seçilmiş başkanların görevden alınmasına karşıyım. 

Ama İçişleri Bakanlığı’nın Mardin, Van ve Diyarbakır büyükşehir belediye başkanlarını görevden alma gerekçelerini okuyunca, bunun bir görevden alma değil tam tersineterörle mücadele için gerekli bir tedbir olduğu kanaatine vardım. 

Çünkü bu başkanlar seçildikleri için değil yetkilerini seçilmemiş birileriyle üstelik de terör örgütünün tespit ettiği birileriyle paylaştıkları için görevden alınmışlardır. 

Seçmen belediyeleri bu başkanlara teslim etmiş onlar da terör örgütünün tespit e

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul Sözleşmesi tüm kötülüklerin anası mı? 04 Ağustos 2020 | 442 Okunma Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz! 02 Ağustos 2020 | 269 Okunma İçimizdekilere ne oluyor?! 28 Temmuz 2020 | 175 Okunma Ayasofya açılınca dâvâ bitti mi? 26 Temmuz 2020 | 351 Okunma FETÖ, İslam düşmanlığına bahane olmasın! 21 Temmuz 2020 | 2.549 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar