Cep telefonunuza kasko yaptırmayın

Okurlarımız başlığı görünce neden kasko yaptırmayalım, sigorta iyi bir şey değil mi diyeceklerdir. Elbette sigorta çok yararlı ve zor durumlarda sorunlarınıza çare oluyor. Detayını...

Okurlarımız başlığı görünce neden kasko yaptırmayalım, sigorta iyi bir şey değil mi diyeceklerdir. Elbette sigorta çok yararlı ve zor durumlarda sorunlarınıza çare oluyor. Detayını aşağıda okuyacağınız üzere cepkask meğer sigorta değilmiş, size de bir fayda sağlamıyormuş.

Nasreddin Hoca karısıyla bir yaz gecesi damda yatarken, artık ne olduysa olmuş, damdan aşağı düşüvermiş. Gürültü patırtı derken, Hoca’nın başına toplanmışlar. İçlerinden biri:

-Hocam, hâlin nicedir; ne yapalım, deyince:

-“Tez bana bir damdan düşen getirin”, demiş. “Hâlimden ancak o anlar!”

  Bizimki de o hikâye. Biz damdan düştük, hiç değilse başkaları damdan düşmesin diye detaylıca cep telefonuna kaskonun (Cepkask)gerçek hikayesini yazdık.

 

Cepkask meğer kasko
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kişisel verilerde hukuka aykırı davranışa hapis var 15 Ekim 2019 | 53 Okunma İş kanununda mazeret izni kaç gün kullanılır? 10 Ekim 2019 | 81 Okunma Kendi şirketinden sigortalı olanlara emeklilik şoku! 08 Ekim 2019 | 200 Okunma EYT için gündemdeki yöntem ve öneriler 03 Ekim 2019 | 2.680 Okunma İş kazasının SGK’ya bildirilmesi 01 Ekim 2019 | 115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar