Cep telefonunuza kasko yaptırmayın

Okurlarımız başlığı görünce neden kasko yaptırmayalım, sigorta iyi bir şey değil mi diyeceklerdir. Elbette sigorta çok yararlı ve zor durumlarda sorunlarınıza çare oluyor. Detayını...

Okurlarımız başlığı görünce neden kasko yaptırmayalım, sigorta iyi bir şey değil mi diyeceklerdir. Elbette sigorta çok yararlı ve zor durumlarda sorunlarınıza çare oluyor. Detayını aşağıda okuyacağınız üzere cepkask meğer sigorta değilmiş, size de bir fayda sağlamıyormuş.

Nasreddin Hoca karısıyla bir yaz gecesi damda yatarken, artık ne olduysa olmuş, damdan aşağı düşüvermiş. Gürültü patırtı derken, Hoca’nın başına toplanmışlar. İçlerinden biri:

-Hocam, hâlin nicedir; ne yapalım, deyince:

-“Tez bana bir damdan düşen getirin”, demiş. “Hâlimden ancak o anlar!”

  Bizimki de o hikâye. Biz damdan düştük, hiç değilse başkaları damdan düşmesin diye detaylıca cep telefonuna kaskonun (Cepkask)gerçek hikayesini yazdık.

 

Cepkask meğer kasko
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
15 Temmuz destanı 16 Temmuz 2019 | 11 Okunma Cep telefonunuza kasko yaptırmayın 11 Temmuz 2019 | 198 Okunma İşsizlik ödeneğinden yararlanma şartları 09 Temmuz 2019 | 41 Okunma Vakıf üniversitelerinin yararlanacağı teşvikler 04 Temmuz 2019 | 36 Okunma Yıllık İzin Hakkına Dikkat! 02 Temmuz 2019 | 112 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar