Pazar notları

Sarıgül’ün kurmaylarından birini dinledim Beyaz Tv’nin Uyan Türkiye’m programında. Ne güzel şeyler anlatıyordu. Ebubekir Elmalı... Hukukçuydu galiba. Neler var Türkiye’de? *Mesela.... Ömer Avşar....

Sarıgül’ün kurmaylarından birini dinledim Beyaz Tv’nin Uyan Türkiye’m programında. Ne güzel şeyler anlatıyordu. Ebubekir Elmalı... Hukukçuydu galiba. Neler var Türkiye’de?

*

Mesela.... Ömer Avşar. Televizyon oturumlarından tanıdığımız bir hukukçu da o. Dopdolu bir adam. Genç, şık, yakışıklı. Hülya Avşar’la bir akrabalığı var mı, bilmiyorum. Ama zannetmem. Ömer Bey, cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladı. Her şeyden önce büyük bir medeni cesaret. Böyleleri çoğalmalı... Her aydın, memleketiyle ödeşmeli. Neler var Türkiye’de?

*

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan için dediler ki:

- O da aday. Keşke... Özcan’ın mültecilere karşı beğendiğiniz veya beğenmediğiniz o tavrı, aslında Bolu Halkı’nın müşterek tavrıdır. Ve Özcan’ın parti Genel Merkezi karşısındaki dik duruşu da, tam bir demokrat duruştur. Neler var Türkiye’de?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bunlar da var 28 Ocak 2022 | 186 Okunma Plağın arkası 27 Ocak 2022 | 226 Okunma Kırık - dökük 26 Ocak 2022 | 156 Okunma Rağmen 25 Ocak 2022 | 307 Okunma Rüyada ancak 24 Ocak 2022 | 234 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar