Normaldir

Şimdi atıp tuttuklarına bakmayın... Sosyal Medya Yasa Tasarısı Meclis’e geldiğinde, yine küfür ve hakaret’in yanında yer alacaklar. Bir düşünün. -Suriye’de kimi tutuyorlar? Eşkiyayı... -Libya’da...

Şimdi atıp tuttuklarına bakmayın... Sosyal Medya Yasa Tasarısı Meclis’e geldiğinde, yine küfür ve hakaret’in yanında yer alacaklar. Bir düşünün. -Suriye’de kimi tutuyorlar? Eşkiyayı... -Libya’da kimi tutuyorlar? Korsanı... Nedense bunlarda hep illegal kurumlara karşı bir hayranlık var. Mübarek olsun.

Gong

Avukatlar adliyenin önünde toplandılar: Hak hukuk adalet istiyorlar. Avukatlar bile bunu istiyorsa ya biz ne yapalım? Bari onlara iyi bir avukat bulalım.

Arayış

Cumhurbaşkanlığı için Erdoğan’ın karşısına hangi aday çıkacak dersiniz? Abdullah Gül’ün ismi çok geçti ama şaşırtmaca verip Ali Babacan’ı ortaya sürebilirlermiş...miş. İyi de beri tarafta bir İmamoğlu lobisi var. Onu ne yapacağız? Daha durun. Muharrem İnce var. Adaylıktan vazgeçeceğe hiç benzemiyor.

★ 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neydi o akşam? 13 Ağustos 2020 | 2.069 Okunma Püf noktası 12 Ağustos 2020 | 2.374 Okunma Özetlersek... 11 Ağustos 2020 | 1.811 Okunma Beyrut 10 Ağustos 2020 | 2.797 Okunma Pazar notları 09 Ağustos 2020 | 308 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum