Fatma Şahin

Ahmet Hakan, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin hakkında şunları yazdı: Şunca zamandır heyecanından bir gıdım bile eksilme olmadı... Sadece işine odaklandı ve odaklanıyor... Gaziantep’i yükseltmek...

Ahmet Hakan, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin hakkında şunları yazdı: Şunca zamandır heyecanından bir gıdım bile eksilme olmadı... Sadece işine odaklandı ve odaklanıyor... Gaziantep’i yükseltmek dışında bir işle meşgul değil... Kucaklayıcı ve bütünleştirici politikalara ağırlık veriyor... Nefret ettirmeyen ve sevdiren bir dili var.

Yani, aynı bizim İmamoğlu gibi. Onun da gözü başka bir şey görmüyor... O da sadece işine odaklandı ve odaklanıyor... O da İstanbul’u yükseltmek dışında bir işle meşgul değil... Öyle ki Cumhurbaşkanlığını bile elinin tersiyle itiyor... Ne güzel... İstanbul tam lâyığını bulmuştur.

Dikkat ettiniz mi? Atatürk’ün fotoğraflarını çeken zat, ne kadar başarılı... Hem de o dönemde. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bence dünyanın en şık erkeğidir. O şıklığı yansıtan fotoğraf ustası da büyük adam’dır... Ulu Önder’i çekerken heyecandan acaba eli hiç mi titremedi? O da nurlar içinde yatsın.

Millet Bahçelerini kim yaptı? Cumhur İttifakı... Ama adına bakarsan; Millet İttifakı. Kim demiş dikili ağaçları bile yok diye? Ben böyle bir tevazu görmedim.

Gündemde asgari ücret var.

- Kaç lira olsun? Vallaha ben Kılıçdaroğlu’ndan yanayım: Salla gitsin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Daha ne olsun? 28 Kasım 2021 | 169 Okunma Bir bu eksikti 27 Kasım 2021 | 269 Okunma Özel bir tablo 26 Kasım 2021 | 160 Okunma 24 Kasım 24 Kasım 2021 | 126 Okunma Farka dikkat 23 Kasım 2021 | 326 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar