Birikmiş notlar

Nasıl bir aday? Kılıçdaroğlu’nun verdiği eşkal’e bakmayın. Bir de ben eşkal vereyim: Ağzı laf eden, yalan vaatlerde bulunmayı becerebilen, pişkin ve yüzsüz biri. Düzgün ve zarif insanı ne...

Nasıl bir aday? Kılıçdaroğlu’nun verdiği eşkal’e bakmayın. Bir de ben eşkal vereyim: Ağzı laf eden, yalan vaatlerde bulunmayı becerebilen, pişkin ve yüzsüz biri. Düzgün ve zarif insanı ne yapacaksınız? Küfür etmeyi bilen biri... İftira atmayı seven, on parmağında on kara olan biri. Maksat değişik bir siyaset olsun. Yıllardır nezaket dolu bir siyaset yaşıyoruz. Yeter. Bıktık artık.

*

Kılıçdaroğlu, öyle bir eşkal çizdi ki, öyle bir adayı nereden bulacaksın? Nafile aramayın. Nasıl olsa sonunda dağ fare doğuracak. İyisi mi yiğitlik sizde kalsın. Siz dediğini yapın. Nasıl bir aday? Diyorum ki kodu mu oturtacak biri.

*

Akşener:

- Adayımızı çok merak ediyorlar. Seçim kararı alın, o zaman adayımızı açıklarız. Yok canım, o kadar acele etmeyin. Seçimden sonra açıklarsınız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kayda geçsin 28 Eylül 2021 | 187 Okunma Şaka gibi 27 Eylül 2021 | 292 Okunma Görünen köy 26 Eylül 2021 | 132 Okunma Taze oy 18 Eylül 2021 | 150 Okunma Hayırdır 17 Eylül 2021 | 242 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar