Acele yok

Daha durun bakalım. Köprülerin altından çok sular geçecek... Seçim Kanunu’nda yapılacak olan değişiklikler, siyasi yelpazeyi kimbilir nasıl etkileyecek. Şimdiye kadar emek verilen anketlerin bile belki bir hükmü...

Daha durun bakalım. Köprülerin altından çok sular geçecek... Seçim Kanunu’nda yapılacak olan değişiklikler, siyasi yelpazeyi kimbilir nasıl etkileyecek. Şimdiye kadar emek verilen anketlerin bile belki bir hükmü kalmayacak. Haydi, sil baştan.

*

Daha durun bakalım. HDP’nin hukuki akıbeti de henüz belli değil. Olumlu veya olumsuz çıkacak bir yargı kararı, ittifaklara kimbilir nasıl yansıyacak. Çarşı belki çok karışacak. Haa, belki de iş kolaylaşacak.

*

Daha durun bakalım. Millet İttifakı ortak adayı’nı henüz açıklamadı... Açıklasın hele görelim. Belki bir yıldız doğacak. Ama belki de dağ fare doğuracak. Şimdiden ne biliyoruz? Hiç... Üç ismin etrafında dolanıp duruyoruz. Neticede çatı aday’ı beğenenler / beğenmeyenler diye belki yeni iki kutup oluşacak. Kimbilir, kimbilir.

*

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acele yok 02 Ekim 2021 | 119 Okunma ABD ve ülkü... 01 Ekim 2021 | 198 Okunma Bunlar da var 30 Eylül 2021 | 214 Okunma Üç nokta 29 Eylül 2021 | 211 Okunma Kayda geçsin 28 Eylül 2021 | 205 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar