Megaloman iktidar ve sonu

Sorunları çözmekle görevli olan AKP iktidarı şark kurnazlığı yaparak kendi aldığı kararların ortaya çıkardığı sorunları muhalefete ve üçüncü şahıslara ihale ederek...

Sorunları çözmekle görevli olan AKP iktidarı şark kurnazlığı yaparak kendi aldığı kararların ortaya çıkardığı sorunları muhalefete ve üçüncü şahıslara ihale ederek, sürekli kandırıldığını ve aldatıldığını iddia eden bir siyaset yürütmekteydi.

'Erdoğan olmazsa Türkiye olmaz'

Sayın Erdoğan Türkiye'yi çağlar üzerinden atlatacak, uçuracaktır ama muhalefet ve dış güçler buna izin vermemektedir. Bu nedenle bütün dünya Erdoğan'ı cumhurbaşkanı yapmamak için Türkiye'deki muhalefetle iş birliği ettiği tezini ileri sürüyor.

Bütün bunların nedeni de iktidarın yerli ve millî olmasıdır!

Yandaş medyanın iktidara endeksli kanadı Türkiye'nin geleceğini Sayın Erdoğan'a bağlamış bulunmaktadır.

Algı yönetmekle görevli bu cenaha göre Türkiye'de tek lider vardır o da Erdoğan'dır. O, ülkeyi yöneten ve rüştünü kanıtlamış tek liderdir. Onun dışındakiler ya FETÖ'cü ya da bölücüdür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vatandaşın gündemiyle siyasetin gündemi! 02 Şubat 2021 | 261 Okunma HDP'yi kapatmamak! 29 Ocak 2021 | 297 Okunma "Mazlumun ahı indirir Şahı" 26 Ocak 2021 | 628 Okunma Milli güvenlik ya da ağır uyku! 22 Ocak 2021 | 185 Okunma İktidarların düşmana ihtiyacı vardır! 19 Ocak 2021 | 356 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar