Herkes aklını başına devşirsin!

Enflasyon, faiz, fiili devalüasyon, işsizlik, üretimsizlik dengeleri alt üst edecek bir noktaya evrilmiştir.Vatandaşın alım gücünün ciddi biçimde düştüğü, dar ve sabit gelirliler için zamların...

Enflasyon, faiz, fiili devalüasyon, işsizlik, üretimsizlik dengeleri alt üst edecek bir noktaya evrilmiştir.

Vatandaşın alım gücünün ciddi biçimde düştüğü, dar ve sabit gelirliler için zamların zulüm halini aldığı bir süreç yaşanıyor.

Bu seçimler kiralık, satılık ilanlarının zirveye vurduğu, konkordato, icra, iflas ve haciz dosyalarının gündemi kapattığı bir zamanda yapılacaktır.

Ekonomik yönden vatandaşların sıkıntı çektiği bir süreçte siyasetin yerel yönetimlerde seçilmiş olanlara karşı tavrı da önümüzdeki seçimleri etkileyecek potansiyeli bünyesinde taşımaktadır.

Sonuçta vatandaş seçmekte, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Bursa gibi Türkiye'nin en büyük illerinin de içinde bulunduğu onlarca belediye başkanı istendiği anda birileri tarafından görevden alınabilmektedir.

İstenildiği anda vatandaşın seçtiği ve seçeceği belediye başkanlarının görevden alınabildiği bu şartlarda Türkiye seçime gidiyor.

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapatmak için daha ne bekliyorsunuz? 18 Şubat 2019 | 3.083 Okunma Türküler yetim kaldı! 16 Şubat 2019 | 1.368 Okunma Çöken bina, ölen insan! 14 Şubat 2019 | 117 Okunma Prens Salman düşünürmüş? 12 Şubat 2019 | 45 Okunma ABD usulü çekilme 11 Şubat 2019 | 778 Okunma
TÜM YAZILARI