Yeni dönemde iş dünyasının beklenti ve önerilerini ortaya koyan cümleler

Yeni yönetim şekillenirken iş dünyası temsilcileri bir yandan buna bağlı işleyişin ne olacağıyla ilgili kafalarındaki soruları cevaplamaya çalışıyorlar bir yandan da yapılması gerekenler konusunda...

Yeni yönetim şekillenirken iş dünyası temsilcileri bir yandan buna bağlı işleyişin ne olacağıyla ilgili kafalarındaki soruları cevaplamaya çalışıyorlar bir yandan da yapılması gerekenler konusunda düşüncelerini ve önerilerini dile getiriyorlar. Sohbetlerimden ve medyaya yansıyanlardan topladığım beklentilerini ve önerilerini içeren cümleleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

İş dünyasından sohbet ettiğim kişilerin yeni dönem konusunda söyledikleri ve medyaya yansıyan cümlelerine baktığımda, bir yandan yeni dönemin işleyişi konusunda beklenti içerisinde olduklarını gözlemlerken, bir yandan da atılması gereken adımlar konusunda, yapılması gerekenler konusunda önerilerini dile getiren cümlelerine de rastladım. Bunlar arasında üzerinde durulması gereken sanırm diğer birçok öneriyi bir araya getiren ve içeren “Yeni bir başarı öyküsünün yaratılmasını bekliyoruz” cümlesi oldu.

Şimdi beklentileri ve önerileri içeren yeni dönemle ilgili iş dünyasından derlediğim cümleleri art arda sıralamak istiyorum:

- Daha kurallı, kararlı, hızlı ve etkin karar alan bir yapı gerekiyor.

- İçimizden iç ve dış ticareti yönetecek bir bakan atanması iyi oldu.

- Önemli sorunumuz eğitim konusunun ehil bir ele teslimine sevindim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Diyarbakır’dan TSO Başkanı Mehmet Kaya’dan bir kötü bir iyi haber 01 Ekim 2018 | 225 Okunma Müteahhitlerden “kamuya iş yapılamaz hale gelindi” uyarısı 28 Eylül 2018 | 288 Okunma “Aykırı ses olmadan doğru yol bulunmaz” yazımın okuruma hatırlattığı... 27 Eylül 2018 | 145 Okunma “Aykırı ses olmadan doğru yol bulunamaz” 26 Eylül 2018 | 216 Okunma Güven ve kriz... 25 Eylül 2018 | 112 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar