Şehitler ve siyasi şov

Kahraman Mehmetçiklerimiz Afrin'de kahrolası terör örgütlerine ve yandaşı Amerika'ya karşı şehitler veriyor. Yüreğimiz yanıyor, kanıyor, ağlıyor... Ancak siyasilerimiz şov peşinde, şehitlerimiz...

Kahraman Mehmetçiklerimiz Afrin'de kahrolası terör örgütlerine ve yandaşı Amerika'ya karşı şehitler veriyor. Yüreğimiz yanıyor, kanıyor, ağlıyor... Ancak siyasilerimiz şov peşinde, şehitlerimiz üzerinden siyasi rant peşinde, oylarını arttırmak için yarış içinde.

Mehmetçik Afrin'de şehit oluyor Suriyeliler ise Türkiye'de tatildeler.

Hippilerin, "Savaşma Seviş" sloganı aklıma geldi.

1970'li yıllarda genç insanlar arasında hızla büyüyen sistem karşıtlığı ve özgür yaşama arzusu "Savaşma Seviş" sloganı ile tüm dünyaya yayıldı.

Ülkelerindeki Esad zulmünden kaçan 3,5 milyon Suriyeli Türkiye'de, bir o kadarı da Ürdün'de hayatlarını yaşıyor.

Türk ordusunun kahraman Mehmetçikleri de Afrin'de PKK, PYD, YPG terör örgütlerine karşı sınır güvenliğimiz ile Suriyelilerin ülkelerine huzur içinde dönmelerini sağlamak için şehit ve gazi oluyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener'e, Yavaş'a değil demokrasiye tehdit var 20 Mart 2019 | 6.088 Okunma Çamur ve iftirayı yüzlerine çarptı 19 Mart 2019 | 8.235 Okunma AKP kaybetmekten çok korkuyor? 18 Mart 2019 | 7.264 Okunma Türkiye'min can acıtan fotoğrafı 17 Mart 2019 | 2.618 Okunma Devlet kurumları çökmüş durumda 16 Mart 2019 | 6.155 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar