Yıkım güruhu komplo peşinde

Birbiriyle bağlantılı olduğu anlaşılan ve aynı anda vuku bulan olayların ülke gündemini meşgul etmesinin bir tesadüf olmadığı, bu gerekçe ile Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e ağır itham ve isnatların yaygınlaşması ile gün gibi açığa çıkmıştır.

Birbiriyle bağlantılı olduğu anlaşılan ve aynı anda vuku bulan olayların ülke gündemini meşgul etmesinin bir tesadüf olmadığı, bu gerekçe ile Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e ağır itham ve isnatların yaygınlaşması ile gün gibi açığa çıkmıştır. MHP üzerinde oyun kurmak için el ovuşturan, fırsat kollayan güruhun topyekûn ve birbirlerini tamamlayarak harekete geçtiğini ibretle izliyoruz. Varlık sebeplerine uygun olarak ülkeyi ayrıştırmak, kamplaştırmak ve karanlığa itebilmek için çırpınıyor, ellerinden geleni arkalarına koymuyorlar.

HEPSİ BİRLİKTE SALDIRIYOR

Sayın Devlet Bahçeli, yalan, iftira ve karalama kampanyası karşısında yaptığı açıklamada, “Nerede gazeteci kılıklı bir marjinal örgüt sevdalısı varsa, nerede terör ve bölücü meraklısı bir soytarı görülüyorsa hepsi bir olmuş, bir araya gelmiş MHP’ye çamur atıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kandilli katillerin kravatlı köleleri 22 Şubat 2021 | 532 Okunma PKK'nın yedek oyuncuları 20 Şubat 2021 | 479 Okunma Boyun borcu 19 Şubat 2021 | 529 Okunma Kaybedecek zaman yok 18 Şubat 2021 | 562 Okunma Terör elebaşları mağaralarına gömülmeli 17 Şubat 2021 | 351 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar