Yeni sistemi artık öğrenin

Bunlar ya anlamıyorlar, ya da bu milletin aklıyla alay ediyorlar. Türkiye’de artık yeni bir hükümet sistemi var. Bu sistemde Cumhurbaşkanı güvenoyunu doğrudan milletten alır. Hesabı da millete verir.

Maliye ve Hazine Eski Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın görevi bırakması zillet güruhu için yeni bir malzeme oldu. Öyle şeyler söylüyor, öyle iddialar ileri sürüyorlar ki, gerçekten şaşırıp kalıyoruz. Hepsinin buluştuğu yer aynı. Tek adam rejimi varmış, kimse bir şey yazıp konuşamıyormuş.

NEYİ YAZAMADINIZ?

Neresinden başlayıp, hangi birini düzeltelim. Gerçeklerle hiçbir ilgisi olmayan, çoğu yalan, iftira ve karalamadan ibaret her şeyi yazıyorlar, söylüyorlar, çıktıkları programlarda saatlerce bırakın eleştirmeyi, hakaretin, yalanın, karalamanın zirvelerinde dolaşıyorlar, sonra da hiç utanmadan, sıkılmadan bu ülkede medyanın tek merkezden kontrol edildiği, basın üzerinde baskı kurulduğu gibi abuk-sabuk bir iddiada bulunuyorlar. Hiç kimse de bunlara, “kendi kendinizi yalanladığınızın farkında mısınız? Neyi yazamadınız, neyi söyleyemediniz? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İbretlik zavallılar 28 Kasım 2020 | 802 Okunma Siyaset korsanları 27 Kasım 2020 | 733 Okunma Onursuzluğun kuyruğuna girenler 26 Kasım 2020 | 782 Okunma Alayına yazıklar olsun 25 Kasım 2020 | 700 Okunma Bunlar bu hale nasıl geliyorlar? 24 Kasım 2020 | 790 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar