Ülkesine kara çalmak kimseyi şerefli yapmaz

Her sorunu çözüyoruz, her sıkıntıyla baş ediyoruz, her düşmanı tepeliyoruz, ancak bu CHP’yi ne yapacağız?

Her sorunu çözüyoruz, her sıkıntıyla baş ediyoruz, her düşmanı tepeliyoruz, ancak bu CHP’yi ne yapacağız? Bu partinin yancıları ile birlikte çok ciddi ve ağır bir milli güvenlik sorunu hâline geldiği çok açıktır. CHP, Cumhur İttifakı karşısında düştüğü aciz durumun sorumlusu olarak doğrudan Türk milletini görmeye başlamış, Türk devletini kurumlarıyla birlikte hedef alacak kadar kendini kaybetmiştir.

BU KILIÇDAROĞLU’NUN NERESİ DEMOKRAT?

Sayın Devlet Bahçeli de grup konuşmasında, ne pahasına olursa olsun, ülkesine kara çalmanın hiçbir siyaset ve fikir adamını şerefli yapmayacağını, bugüne kadar da yapmadığını söyledi ve CHP’nin bu hazin durumuna geniş bir yer ayırdı: “Muhasım güçlerin elinden, eteğinden tutanlar, onların ağızlarından çıkacak bir söze müzahir şekilde gelecek planlaması yapmak için hazır kıta bekleyenler dik duramazlar, yerli olamazlar, milli olamazlar, bu milletin evladı asla olamazlar. Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’ye cephe almış bir siyaset ayıbı, bir siyaset defosu, bir siyaset falsosudur. Bizim CHP’yle sorunumuz, Türkiye’yle sorunu olduğu içindir. Öğretmene, işçiye, memura, esnafa, emekliye, sanayiciye, işsize, çiftçiye verdiği oy kadar kıymet yükleyen bir siyasi zihniyetin samimiyetinden, insan sevgisinden, müşfik ve muhik muamelesinden söz etmek mümkün müdür? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayâsız tuzak 27 Ocak 2021 | 37 Okunma Yapılmasında fayda görülen düzenlemeler 26 Ocak 2021 | 1.944 Okunma Ne utanıyorlar, ne vazgeçiyorlar 25 Ocak 2021 | 2.337 Okunma Erken seçim de, parlamenter sistem de yok 23 Ocak 2021 | 1.756 Okunma Yıkım güruhu komplo peşinde 22 Ocak 2021 | 1.132 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar