Önce sabret, sonra seyret

Erken seçim dayatmasının merkezinde zilletin çaresizliği yatmaktadır.

Bir yıl önce tam tersi şeyler söyleyen Kılıçdaroğlu ve yancıları, ne oldu da şimdi her lafa “erken seçim” diye başlıyor ve bir dayatmaya kalkışıyorlar. Bu talepte kendi iradeleriyle mi bulunuyorlar, yoksa bir siparişin gereğini mi yerine getiriyorlar? Bu soruları Sayın Bahçeli de grup toplantısında sormuştu.

KARANLIK SENARYOLAR

Erken seçim dayatması sadece lafta kalmıyor, bunun zeminini oluşturmak için de birtakım kirli ve karanlık senaryolar devreye sokuluyor. Türkiye’de sanki bir olağanüstülük varmış, Türk milleti diken üstündeymiş ve bir seçim olmazsa kıyamet kopacakmış gibi bir rüzgâr estirilmek isteniyor. Bu da yetmiyor, bazı eski ve mevcut bakanlar üzerinden bir karalama ve iftira kampanyası götürülüyor. Bu kampanyaların İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, AB gibi Türkiye’yi açıkça hedef alan ülkeler üzerinden servis edildiğini de ibretle izliyoruz. 


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyanın neresinde böyle bir partiye izin verilir? 24 Haziran 2021 | 350 Okunma Dağdaki aslan, şerefli Türk askerimizdir 23 Haziran 2021 | 347 Okunma PKK'nın giriş kapısı artık kapatılmalı 22 Haziran 2021 | 3.047 Okunma İzmir'de terör odağı partiye malzeme verildi 21 Haziran 2021 | 3.578 Okunma İhanetin yeni provası 19 Haziran 2021 | 2.854 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar