Mescid-i Aksa'nın feryadı

İsrail’in Kudüs’teki zulüm ve katliamları artık dayanılmaz noktalara ulaştı. Bütün dünyanın gözleri önünde vahşetin her türlüsünü sergiliyorlar. Haksızlık...

İsrail’in Kudüs’teki zulüm ve katliamları artık dayanılmaz noktalara ulaştı. Bütün dünyanın gözleri önünde vahşetin her türlüsünü sergiliyorlar. Haksızlık karşısında sessiz kalan, dilsiz şeytandır. ABD başta olmak üzere, susan, seyreden ve böylece İsrail’in devlet terörüne yol verenlerin hepsi şeytanın müfrezeleridir. Duruma göre vaziyet alanlar, bir orta yol arayanlar, durumu idare etmeye çalışanlar, arkadan dolanıp kaçanlar, sessizliğe gömülenler bu zulme ortaktır.

İSLAM ÂLEMİNİN YÜZ KARALARI

Bizi asıl üzen, hatta kahreden, İslam âleminin perişan hâlidir. Bu kadar hayati bir meselede dahi bir bütünlük sağlanamayacaksa, ne zaman ve hangi olay karşısında sağlanacak? Tabii içimizdeki İsrail uzantılarını da unutmuyoruz. 1 buçuk milyarlık İslam âleminin, 8-10 milyonluk bir devletçiğe bu kadar sessiz kalması, aslında İsrail’in bu cüreti nereden bulduğunun en önemli göstergesidir. Kendi kirli ve kanlı düzenlerini sürdürmek için her rezilliği, hatta ihanete razı olan diktatörler var oldukça ne bu zulüm biter, ne bu kan durur, ne de İslam dünyasının gözyaşları diner. Bir de bu zavallı hâllerine bakmadan ve utanmadan, sefil bir şekilde İsrail’e teslim olup Türkiye’yi hedefe koyan sözde Müslüman devletler var. Bunlar İslam dünyasının yüz karalarıdır ve her iki cihanda da hesap vereceklerdir.

HDP, İSRAİL’İN MAŞASIDIR

Türkiye’nin aleyhine olan her şeye herkesten önce sahip çıkan içimizdeki kalleşlerin, İsrail zulmü karşısında kayıplara karışması ayrı bir kepazeliktir. HDP denilen terör yapılanması yine şeytana yoldaş olmuştur. Bu tavrı ile aslında kime hizmet edip, nerelerden emir aldığını ve neyi hedeflediğini de açık bir şekilde hâlâ anlamayanlara göstermiş oluyor. HDP’nin içinde olduğu ihanetin varmak istediği yer, tam olarak İsrail’in vahşet ve işgallerine yardımcı olmak ve sonuca ulaşmasını sağlamaktır. Ermeni iftiralarına sahip çıkan bu hainlerin, İsrail’e de sessiz kalması varlık sebeplerine uygun olsa da, bir siyasi parti olarak faaliyetlerini sürdürmeleri Türk milletine zulümdür. Göstermelik kınama beyanları ile durumu idare etmeye çabalayan zilletin diğer unsurlarının durumu da gözümüzden kaçmamaktadır ve içler acısıdır. PKK’dan himmet bekleyenlerin, İsrail’e rest çekmesi zaten beklenemez.

TARİHTEN GELEN SORUMLULUKLARIMIZ VAR

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzmir'de terör odağı partiye malzeme verildi 21 Haziran 2021 | 3.132 Okunma İhanetin yeni provası 19 Haziran 2021 | 2.851 Okunma NATO kafalar bunu artık anlamalı 18 Haziran 2021 | 300 Okunma Yetkiyi millet verdi, siz neyin telaşındasınız? 17 Haziran 2021 | 3.477 Okunma NATO 15 Temmuz’da neredeydi? 16 Haziran 2021 | 438 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar