Bizans'ın uzantıları

Türkiye'nin çatışmak yerine uzlaşmak, yağmalamak yerine paylaşmak için açtığı krediyi yanlış değerlendiren Yunanistan’ın yeni yıla girerken özellikle Ege adalarındaki azgınlıkları bardağı taşırmak üzeredir.

Türkiye'nin çatışmak yerine uzlaşmak, yağmalamak yerine paylaşmak için açtığı krediyi yanlış değerlendiren Yunanistan’ın yeni yıla girerken özellikle Ege adalarındaki azgınlıkları bardağı taşırmak üzeredir. Kendi halkının aç karnını doyurmak yerine, ABD ve Fransa gibi bazı AB ülkelerinin de dolduruşuna gelerek silahlanma telaşına düşen bu Bizans bozuntuları, hadlerini çok aşmaya başlamışlardır. Bu gidişatlarının sonunun Ege Denizi’nin soğuk sularında çırpınarak dedelerinin akıbetlerine uğramak olacağını kendilerini bir defa daha ve altını çizerek hatırlatalım.

ÇİRKEFLİK GENLERİNE İŞLEMİŞ

Maraza çıkarmak, çok iyi bildikleri Bizans entrikaları çevirmek, gürültü yapıp ortalığı ve özellikle de arkalarındaki ağababalarını devreye sokmaya uğraşmak beyhude bir çabadır. Bu kirli oyunları artık çok iyi biliyoruz. Zira, Yunan tarihi oyun ve entrika tarihidir. Çirkeflik genlerine işlemiştir. Yine aynı şeyi yapıyorlar. Akıl ve izah sahibi herkes biliyor ki, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de olmasının Yunanistan’ı ilgilendiren hiçbir tarafı yoktur. Biz tamamen hakkımız olanı alıyor, hukukun bize verdiği yetki ve imkanları kullanıyoruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zilletin dehşet dengesi 11 Ocak 2021 | 36 Okunma ABD karıştı, Kılıçdaroğlu su kaynattı 09 Ocak 2021 | 1.259 Okunma Eşkıya düzeni kendi içinden yıkılıyor 08 Ocak 2021 | 968 Okunma Husumet cephesine ikaz! 07 Ocak 2021 | 1.908 Okunma Aldıkları talimata uyuyorlar 06 Ocak 2021 | 2.220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar