Yeni ve gelecekle, eski ve geçmiş çarpıştı..

Ve eski kırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan toplumun elinde bugün ne var? Seçimin son bir haftasını anımsayın..

Toplumun kendisini desteklemeyen tüm kesimlerine karşı düşmanlık ve nefret politik dili. Bu dilin bir karşılığı şüphesiz ki var: İstanbul seçimini kaybettiklerine ağlayan ve faturanın İstanbul İl Yönetimine kesilmesini isteyen bir kitle..
İlginçtir ki, faturanın Erdoğan’a kesilmesini kimse gündeme getirmiyor. İl örgütü, parti teşkilatı ne yapsın!? Bir dünya yıkılıyorsa, altta kalanın -il örgütü yani- canı çıksın hikâyesi.. Bunları kim yaptı?
Türkiye’nin ekonomisini AKP il örgütü mü çökertti? Nefret dilini kim üretti? Türkiye’yi Suriye’de, Avrupa ile ilişkilerde kim çıkmazlara soktu ve yalnızlık çukuruna itti? İstanbul’a kim ihanet etti? Milyonlarca insanı işsiz kim bıraktı?
Türkiye’de milyonlarca aile açlık sınırında. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Otoriterleşen Türkiye’nin çölleşen medyası’ 23 Temmuz 2019 | 132 Okunma ‘İyi ki Gezi var’, ama yeni yalanlar piyasada 22 Temmuz 2019 | 367 Okunma Cumhuriyet ve Amiral Battı Gemisi... ‘Cumhuriyet’iniz var, size bir şey olmaz’ 21 Temmuz 2019 | 82 Okunma ‘FETÖ ve siyasi ayak’ örtülemez, çünkü ortada 251 şehit var! 18 Temmuz 2019 | 297 Okunma Geliyorum diyen darbenin karanlık sayfaları: Sırlar orada 16 Temmuz 2019 | 1.020 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar