CHP, 100 milyon dolar yardım için kaç fabrika harcadı?

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, dünya yıkılsa da kendi yanlışında ısrar etmek gibi bir marifeti(!) var! Askerimize “Satıldı” diyerek herkesi çıldırtan vekiline destek vererek, darbe yapmayan ordudan intikam alıyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, dünya yıkılsa da kendi yanlışında ısrar etmek gibi bir marifeti(!) var!

Askerimize “Satıldı” diyerek herkesi çıldırtan vekiline destek vererek, darbe yapmayan ordudan intikam alıyor.

Sosyal medyada “Aman dikkat…” esprilerine konu olan seri CHP’li tecavüzleri Türkiye’yi sarsıyor ama Kılıçdaroğlu (CHP’li kadınlara “Kendinizi savunun” dediğini dikkate almazsak) tek kelime etmiyor.

Bu yöntem Kılıçdaroğlu’nun siyasî başarısını borçlu olduğu bir FETÖ taktiğidir. “Hangi siyasî başarı” diye soranlara şaşarım. Kılıçdaroğlu’nun; iktidar yükü altına girmek gibi bir derdi asla yoktur. Onun tek hedefi “muhalefette iktidar” olmaktır ve bu lüksü de on yıldır yaşamaktadır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 315 Okunma “Üç bizden, üç sizden” değil Ertuğrul Özkök; “Bir sağdan, bir soldan” 18 Eylül 2021 | 799 Okunma Çarşafa zincir takanlara, semazeni dansöz yapanlara teşekkür etmeliyiz 16 Eylül 2021 | 2.335 Okunma Gericiler(!) uzaya gidiyor, onlar yerin dibinde kafa çekiyor 06 Eylül 2021 | 1.421 Okunma Yargı, 28 Şubat'çı generallere haksızlık yapıyor… 24 Ağustos 2021 | 3.869 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum