CHP, 100 milyon dolar yardım için kaç fabrika harcadı?

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, dünya yıkılsa da kendi yanlışında ısrar etmek gibi bir marifeti(!) var! Askerimize “Satıldı” diyerek herkesi çıldırtan vekiline destek vererek, darbe yapmayan ordudan intikam alıyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, dünya yıkılsa da kendi yanlışında ısrar etmek gibi bir marifeti(!) var!

Askerimize “Satıldı” diyerek herkesi çıldırtan vekiline destek vererek, darbe yapmayan ordudan intikam alıyor.

Sosyal medyada “Aman dikkat…” esprilerine konu olan seri CHP’li tecavüzleri Türkiye’yi sarsıyor ama Kılıçdaroğlu (CHP’li kadınlara “Kendinizi savunun” dediğini dikkate almazsak) tek kelime etmiyor.

Bu yöntem Kılıçdaroğlu’nun siyasî başarısını borçlu olduğu bir FETÖ taktiğidir. “Hangi siyasî başarı” diye soranlara şaşarım. Kılıçdaroğlu’nun; iktidar yükü altına girmek gibi bir derdi asla yoktur. Onun tek hedefi “muhalefette iktidar” olmaktır ve bu lüksü de on yıldır yaşamaktadır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüsü “Yeni Tapınakçılar” mı yönetiyor? 04 Mayıs 2021 | 3.248 Okunma “İrtica”yı kim çıkardı, kimlere karşı kullanıldı? 01 Nisan 2021 | 361 Okunma “Andımız” kimin andı? 20 Mart 2021 | 2.407 Okunma Çanakkale ruhu yaşıyor mu? 18 Mart 2021 | 231 Okunma Papa “Büyük İsrail”in son rötuşları için geldi 10 Mart 2021 | 2.718 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum