FETÖ üyesi darbeci Sürer’e cevabım…

FETÖ’cü sivil imam Adil Öksüz’ün başkanlığında 15 Temmuz darbe girişimi planlarının yapıldığı hazırlık toplantılarına katılan ve sözde “Yurtta Sulh Konseyi” üyesi FETÖ mensubu eski Tuğamiral Sinan Sürer’in ablası S… telefonla bana ulaştı...

Daha önce basında yeralan FETÖ’cü Sinan Sürer’in odasında ele geçirilen, iç savaş ve kaos planlarını içeren gizli ibareli bir dokümanı Habertürk televizyonunda hatırlatmıştım.

Ablası, kaos planı içeren dokümanı Sinan Sürer’in hazırlanmadığını MİT tarafından Genelkurmay’a gönderildiğini bildirdi. Ben de yayında dokümanın yabancı dilde yazılmış olduğunu belirtmiş Sürer’in hazırladığına dair bir cümle kurmamıştım. Sadece odasında bulunmasından söz etmiştim.

Ardından abla S… bana, durumu yazılı bildireceğini söyledi. Cevabı dün ulaştı. Yazılı metnin başlığında “Tekzip” kelimesini görünce şaşırdım. Hele şu ifade beni öfkelendirdi: “ ‘Yurtta Sulh Konseyi Üyesi....’, Fetöcü Subay..." evrakın kim ya da kimler tarafından hazırlandığı ile ilgili tam bir bilginiz olmamasına rağmen araştırdığım doküman olarak bahsettiniz ve doğrudan kardeşimi suçlayan beyanlarda bulundunuz maalesef.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ya bu hain beni övseydi… 22 Mayıs 2019 | 5.524 Okunma Samsun’a çıkışın anlamı 20 Mayıs 2019 | 3.356 Okunma Korkakların utanmazlığı 17 Mayıs 2019 | 4.451 Okunma Sandıkta FETÖ izi!!! 15 Mayıs 2019 | 12.178 Okunma ‘Açılım’ yeniden başlar mı? 13 Mayıs 2019 | 4.647 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar