Papazı kim buldu?

Papaz Brunson gündemi meşgul etmeye devam edecek görünüyor. Çünkü papazın sıradan bir papaz olmadığını artık cümle alem öğrendi.Sadece ABD’nin papazı ısrarla istemesi değil papazı...

Papaz Brunson gündemi meşgul etmeye devam edecek görünüyor. Çünkü papazın sıradan bir papaz olmadığını artık cümle alem öğrendi.

Sadece ABD’nin papazı ısrarla istemesi değil papazı önemli hale getiren. Özellikle Pkklı teröristlerin arasında dostane bir şekilde verdiği pozlar bile onun ne denli önemli bir görevi üstlendiğini ispatlıyor.

ABD kendisine her zaman böyle semboller bulur. Sadece Türkiye’de değil dünyanın her köşesinde durum aynı. Bir bahane bulur ve saldırıya geçer ABD. Irak, Suriye, Afganistan ya da başka bir mazlum coğrafya, fark etmez.

Türkiye’de de şimdi papazı bahane ederek emellerine ulaşmak istiyor Amerika. Yani en büyük emeli Türkiye’yi avcunun içine almak. Belki emelini birçok şekilde gerçekleştiriyor gibi görünse de bunun çok da kolay olmadığını ABD’de çok iyi biliyor.

Türkiye’ye karşı uygulamak istediği yaptırımları açıklamasından sonra elbette toplumun büyük bir kesimi bunu ciddiye dahi almadı. Bu haberi büyük bir coşkuyla karşılayıp “Gol” diyerek karşılayan milletvekili için acaba meclis ne düşünür, bunu da bekleyip göreceğiz.

ABD’nin ağzının içine bakan siyasiler ve basın organları da iyi bir yaptırımı çoktan hak etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dolar bahane, zamlar şahane 03 Eylül 2018 | 8.774 Okunma Kurbandan Şeriat Çıkar mı? 27 Ağustos 2018 | 107 Okunma Asıl şimdi gol 20 Ağustos 2018 | 224 Okunma Küfretmenin dayanılmaz hafifliği 13 Ağustos 2018 | 298 Okunma Papazı kim buldu? 06 Ağustos 2018 | 6.409 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar