Şeytanın en büyük zaferi: İstanbul Sözleşmesi

Son yıllarda ülkemizde ve bütün dünyada artış gösteren ve adına kısaca LGBTİ denilen gay, lezbiyen, transseksüel gösterilerin arkasında yatan cesaretin nedeni araştırıldığında karşımıza hep aynı şey çıkıyor: İstanbul Sözleşmesi.

Bu sütunun takipçileri hemen hatırlayacaklardır. Kendisine Youtuber diyen şeytanın şubelerinden olan bir garabetin cesurca ve pervasızca İzmir caddelerinde çekmiş olduğu video görüntüleri ile gençliğe vurmaya çalıştığı darbe paylaşımlarını konu almıştık. 

Zannımca İstanbul Sözleşmesi şeytanın kazanmış olduğu en büyük zafer gibi duruyor.  İstanbul Sözleşmesi’ni niçin böyle tanımladığımı soracak olursanız size bir kıssa ile cevap vermek isterim.

Şöyle ki:

Büyük Şeytan, tahtına oturmuş bir halde diğer şeytanların gün içerisinde yapmış olduğu fesatlıkları dinlemektedir. Şeytanın birisi bir insanı hırsızlığa yönlendirdiğini söyler. Büyük Şeytan memnun kalmaz!

Diğer bir şeytan bir insanı katil olmaya yönlendirdiğini söyler. Büyük Şeytan’ın yüzü yine gülmez!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HEDEF 2021, HEDEF İSTANBUL... 14 Ekim 2019 | 2.871 Okunma Ensar olamadık, bari zebani olmayalım... 10 Ekim 2019 | 2.484 Okunma Elinde yağlı urgan ile idam sehpasına giden çocuklar… 07 Ekim 2019 | 2.300 Okunma Kaşıkçı kâbusu 03 Ekim 2019 | 2.316 Okunma Kaşıyın beyler kaşıyın, az kaldı... 30 Eylül 2019 | 8.586 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar