Şeytanın en büyük zaferi: İstanbul Sözleşmesi

Son yıllarda ülkemizde ve bütün dünyada artış gösteren ve adına kısaca LGBTİ denilen gay, lezbiyen, transseksüel gösterilerin arkasında yatan cesaretin nedeni araştırıldığında karşımıza hep aynı şey çıkıyor: İstanbul Sözleşmesi.

Bu sütunun takipçileri hemen hatırlayacaklardır. Kendisine Youtuber diyen şeytanın şubelerinden olan bir garabetin cesurca ve pervasızca İzmir caddelerinde çekmiş olduğu video görüntüleri ile gençliğe vurmaya çalıştığı darbe paylaşımlarını konu almıştık. 

Zannımca İstanbul Sözleşmesi şeytanın kazanmış olduğu en büyük zafer gibi duruyor.  İstanbul Sözleşmesi’ni niçin böyle tanımladığımı soracak olursanız size bir kıssa ile cevap vermek isterim.

Şöyle ki:

Büyük Şeytan, tahtına oturmuş bir halde diğer şeytanların gün içerisinde yapmış olduğu fesatlıkları dinlemektedir. Şeytanın birisi bir insanı hırsızlığa yönlendirdiğini söyler. Büyük Şeytan memnun kalmaz!

Diğer bir şeytan bir insanı katil olmaya yönlendirdiğini söyler. Büyük Şeytan’ın yüzü yine gülmez!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
15 Temmuz’dan daha güçlü ve sinsi tehlike: İstanbul Sözleşmesi 15 Temmuz 2019 | 2.621 Okunma Dindarlar İstanbul Sözleşmesi’ne niçin kör, sağır ve dilsiz? 11 Temmuz 2019 | 2.228 Okunma Şeytanın en büyük zaferi: İstanbul Sözleşmesi 08 Temmuz 2019 | 1.952 Okunma Türkiye’ye Suriyeliler tuzağı... 04 Temmuz 2019 | 2.063 Okunma Seçimin ortaya çıkardığı gerçek yüzler... 01 Temmuz 2019 | 1.556 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar