Hayalimdeki Çin’den Hayalimdeki İsrail’e…

En çok önem verdikleri dini gün ve bayramları öncesinde Müslümanları öldürmek, yaralamak, saldırmak İsrail’in adeta “Geleneksel Sporu!” haline geldi.Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da...

En çok önem verdikleri dini gün ve bayramları öncesinde Müslümanları öldürmek, yaralamak, saldırmak İsrail’in adeta “Geleneksel Sporu!” haline geldi.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da zalim İsrail Müslümanları en çok değer verdikleri mabette, en çok önemsedikleri bir gün de katletti. İsrail’e bu insanlık dışı saldırıları geleneksel hale getirmesinde ise en büyük müsebbip maalesef yine biz Müslümanlarız.

Koskoca İslam aleminin ortasında adeta bir nokta mesabesinde olan, nerdeyse 2 milyarlık bir nüfusun içinde 7 milyon gibi küçücük bir rakama tekabül eden zalim İsrail maalesef bu yıl da yaptı yapacağını. “Bu yıl da!” diyorum çünkü bu İsrail’in ilk vukuatı ve zalimliği değil.

Geçtiğimiz yıl da ondan önceki yıl da ve daha önceki yıllar da İsrail özellikle Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı öncesinde Mescid-i Aksa’ya saldırıp Müslümanları öldürmüştü.

Gerçek manada bir katliam olan bu saldırılar öyle anlaşılıyor ki artık zalim İsrail için adiyattan olmuş durumda.

Veyahut “soykırım” gerçekliği mi istiyorsunuz? Alın size katil İsrail’in yaptığı katliamlar….

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Kahrolsun İsrail” demek yetmiyor… 20 Mayıs 2021 | 102 Okunma Şirazeden çıkmış memleketimden manzaralar… 17 Mayıs 2021 | 484 Okunma Hayalimdeki Kudüs… 13 Mayıs 2021 | 144 Okunma Hayalimdeki Çin’den Hayalimdeki İsrail’e… 10 Mayıs 2021 | 271 Okunma Yirmili yaşlar ne kadar masum? 06 Mayıs 2021 | 152 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar