Ne utanmaz adamlarsınız ya!..

Türkiye’nin terör üssü Afrin’e yönelik uluslararası hukuktan kaynaklı meşru operasyonuna içerdeki malum çevrelerin koyduğu tepki ibretamiz bir ihanet örneğidir.  Devletin imkanlarıyla gittikleri...

Türkiye’nin terör üssü Afrin’e yönelik uluslararası hukuktan kaynaklı meşru operasyonuna içerdeki malum çevrelerin koyduğu tepki ibretamiz bir ihanet örneğidir. 

Devletin imkanlarıyla gittikleri uluslararası toplantılarda kendi ülkesini “Kürtlere karşı işgalci ve katliamcı ülke” gibi gösteren siyasetçi kılıklı PKK destekçisi militanlar içerde “barış yanlısı” pozlarıyla dolaşıyorlar. 

Müstevlilerin ağzıyla kendi devletlerine/hükümetlerine düşmanlıkta sınır tanımayan hainler türlü türlü... 

Emperyalistlerin silahlarıyla Türkiye’nin hizaya getirilmesi gerektiğini yüksek sesle dile getirecek kadar alçalan malum kişi ve çevrelerin iddiaları ise tam bir alçaklık örneğidir. 

Tıpkı “Hendek terörü” s&uuml

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüsle imtihanım... 07 Kasım 2020 | 4.147 Okunma Can derdindeyken... 05 Kasım 2020 | 483 Okunma Ölümü yaşamak... 31 Ekim 2020 | 1.069 Okunma Bahçeli'ye ve Baykal'a kim operasyon çekti? 24 Ekim 2020 | 2.865 Okunma Tatar'ın kazanması ne anlam ifade ediyor? 22 Ekim 2020 | 773 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar