Altılı Masa'nın gizli cumhurbaşkanı adayı Abdüllatif Şener mi?

Tv100 Gazetesi Yazarı Latif Şimşek'in bugünkü (18.01.2022)'' Altılı Masa'nın gizli cumhurbaşkanı adayı Abdüllatif Şener mi?'' başlıklı yazısı.

Kılıçdaroğlu aday olmayacaksa aklındaki aday kim?

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, Yavaş aday gösterilmeyecekse İYİ Parti lideri Meral Akşener’in aklındaki isim kim?

Altılı Masa’da, adını sadece Kılıçdaroğlu ve Akşener’in bildiği ya da yalnızca Kılıçdaroğlu’nun bildiği sona saklanan bir isim mi var?

Aday olma ihtimali bulunan olası siyasi figürleri toplasanız bir elin parmaklarını geçmez. Bir solukta sıralayabilirsiniz.


Görünürde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına kilitlenilmiş durumda. İYİ Parti ve Akşener’in son videosundaki İmamoğlu vurgusuna bakarsanız da o cephede aday hâlâ İmamoğlu. Demokrat Parti, Kılıçdaroğlu’nun ağzına bakıyor. O ne derse o.

SP, DEVA ve Gelecek, İYİ Parti ve CHP’nin göstereceği adaya göre konumlanacak. İtiraz etmeyecekleri bir isim öne çıkarsa o cephede de sorun yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu ya da İmamoğlu güçlü bir lider olabilir mi? 25 Ocak 2023 | 653 Okunma Bakanlıkları altı partiye bölüştürme projesinin altında yatan kurnazlık 21 Ocak 2023 | 890 Okunma Altılı Masa'nın gizli cumhurbaşkanı adayı Abdüllatif Şener mi? 18 Ocak 2023 | 1.697 Okunma Abdullah Gül ile Altılı Masa'dan hangi lider görüştü, neler konuştu? 14 Ocak 2023 | 2.615 Okunma Aslı-Ataç Baykal kardeşler neden görüşmüyor ve bir fotoğrafın anatomisi 11 Ocak 2023 | 3.581 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar