Vizyonsuzluklarını “Atatürkçülük”le kapatıyorlar

Gülmeyin; 6'lı masa 'Üçüncü Mustafa Kemal Zirvesi'ni gerçekleştirmiş. İlk gündemleri de 'Erdoğan aday olabilir mi, olamaz mı' konusuymuş. Söylem birliği oluşturmaya çalışmışlar....

Gülmeyin; 6'lı masa 'Üçüncü Mustafa Kemal Zirvesi'ni gerçekleştirmiş. İlk gündemleri de 'Erdoğan aday olabilir mi, olamaz mı' konusuymuş. Söylem birliği oluşturmaya çalışmışlar. Adaylık konusuysa ağustos toplantısına bırakılmış. 'Dördüncü Mustafa Kemal Zirvesi'ne.

Yani 6'lı masa toplantıları aslında meleklerin cinsiyetini tartışıp durdukları yemekli oturumlar. Biraz ciddiyet ve hava katmak için de 6'lı toplantılara Mustafa Kemal'i de davet etmişler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, güç mücadelesinde Türkiye'yi dünyanın büyük devletleriyle rekabet eder hale getirirken; muhalefet, meleklerin cinsiyetini tartıştığı toplantılarla vakit öldürmekle meşgul. Erdoğan, NATO'nun geleceğinde Türkiye'yi üç ana aktörden biri haline getirdi. Madrid zirvesinde toplantıları en çok takip edilen, izlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dı. Türkiye'nin en büyük markası bugün Tayyip Erdoğan.

Mustafa Kemal'i kullanmaya doyamadılar; bütün vizyonsuzluklarını Atatürkçülükle kapatmaya çalışıyorl

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Temel Bey ve Akşener, Kılıçdaroğlu'ndan rahatsız 17 Ağustos 2022 | 687 Okunma Muhalif medyanın finansmanında kara para izi 15 Ağustos 2022 | 296 Okunma CIA'nın kulakları uzun 10 Ağustos 2022 | 375 Okunma CIA, Türkiye'deki dostlarını tehdide başladı 08 Ağustos 2022 | 1.518 Okunma Kemal Bey'den Kandil'e sıcak mesajlar 05 Ağustos 2022 | 290 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar