Terör örgütleri bitince dolara sarıldılar

Türkiye'ye karşı en etkili silah bugüne kadar kullandıkları proje terör örgütleriydi. Türkiye'yi 40 yıl boyunca bu proje örgütlerle hizada tutmaya çalıştılar. FETÖ ve PKK gibi proje örgütlerin...

Türkiye'ye karşı en etkili silah bugüne kadar kullandıkları proje terör örgütleriydi. Türkiye'yi 40 yıl boyunca bu proje örgütlerle hizada tutmaya çalıştılar.

FETÖ ve PKK gibi proje örgütlerin tasfiyesi yeni bir dönemi de beraberinde getirdi. Ekonomiye yönelik sabotajlar, özellikle de döviz kurlarını patlatmaya dönük operasyonlar terör örgütlerinin yerini aldı.

Eskisi gibi terör eylemleriyle yatıp kalkmıyoruz ama bu kez onun yerini alan dolar üzerinden gerçekleştirilen operasyon ve terör eylemleriyle güne başlıyoruz. 2018 Ağustos'unda kur üzerinden Türk ekonomisine yönelik başlayan saldırılar, üç yıldır aralıksız devam ediyor.

Eskiden terör saldırılarıyla oluşturmaya çalıştıkları istikrarsızlık ve kaos ortamını artık kur operasyonlarıyla yapar oldular. Ülkede güvensizlik oluşturmak için her gün ayrı bir dolar operasyonuyla karşı karşıya kalıyoruz.

Döviz kurlarına yönelik saldırılarını diğer sektörleri de içine katarak ekonominin bütününe yaymay

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK/HDP'yle nasıl bir gelecek inşa edeceksiniz? 03 Aralık 2021 | 119 Okunma Erdoğan ve vesayet aklı 01 Aralık 2021 | 241 Okunma Muhalefeti Abdullah Gül mü çekip çeviriyor? 29 Kasım 2021 | 526 Okunma Erdoğan'ın dik duruşu Kılıçdaroğlu'nu çıldırttı 26 Kasım 2021 | 938 Okunma Terör örgütleri bitince dolara sarıldılar 24 Kasım 2021 | 471 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar