Temel Bey ve Akşener, Kılıçdaroğlu'ndan rahatsız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun '6'lı masanın eskisi gibi bir önemi kalmadı' sözleri, kamuoyunda daha çok bir umutsuzluk belirtisi olarak yorumlandı. Yine Meral Akşener'in 'Ben cumhurbaşkanı olamam...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun '6'lı masanın eskisi gibi bir önemi kalmadı' sözleri, kamuoyunda daha çok bir umutsuzluk belirtisi olarak yorumlandı. Yine Meral Akşener'in 'Ben cumhurbaşkanı olamam, çünkü kadınım' sözlerine pek anlam verilemedi. Ancak gerek Akşener gerek Karamollaoğlu kendi çaplarında 'siyaset kurdu' sayılabilir. Rastgele, boşa konuşmazlar. Her iki isim de 6'lı masadaki son durumdan ve Kemal Kılıçdaroğlu'ndan duyulan bir memnuniyetsizliği dışa vuruyorlar.

Nitekim Karamollaoğlu'nun '6'lı masanın eskisi gibi bir önemi kalmadı' sözlerinin hedefinde masayı kuran isim olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu ortada.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığını her geçen gün biraz daha şekillendirmesi ve somut hale getirmesi 6'lı masadaki rahatsızlıkları da artırıyor. Masadan 'hani adayı beraber belirleyecektik' itirazları yükseliyor.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adı geçen adayları tek tek elemesi; m

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey ruh ikizini bulmak için mi ABD'ye gidiyor? 03 Ekim 2022 | 270 Okunma Akşener, Kılıçdaroğlu'nun havasını söndürdü 30 Eylül 2022 | 769 Okunma Şapkadan Kılıçdaroğlu çıktı 28 Eylül 2022 | 430 Okunma Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu? 26 Eylül 2022 | 579 Okunma Kılıçdaroğlu'nun kaptanlığında bu gemi batar 23 Eylül 2022 | 506 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar