Sinan Ateş cinayeti ve manipülasyon fırtınası

Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş'in bir suikasta kurban gitmesi üzerine MHP'yi hedef alan, seçim ayarlı bir kara propaganda kampanyasının sahneye konulduğu gözlerden kaçmıyor. Hedef, milliyetçi ...

Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş'in bir suikasta kurban gitmesi üzerine MHP'yi hedef alan, seçim ayarlı bir kara propaganda kampanyasının sahneye konulduğu gözlerden kaçmıyor.

Hedef, milliyetçi seçmeni MHP'den soğutmak. Bu kampanyanın psikolojik harekât boyutunu her zamanki gibi FETÖ'cü hesaplar yürütüyor. Siyasi ayağını ise CHP.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, henüz kendisinin bile kavrayamadığı bir cinayetle ilgili, üstelik soruşturma tüm ciddiyetiyle devam ederken, sosyal medyadan sorumsuzca MHP lideri Devlet Bahçeli'yi zan altında bırakan paylaşımlar yapması derdinin-amacının üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olduğunu açıkça gösteriyor.

Medyada da bu cinayetle ilgili dezenformasyon boyutunu aşan yalan haberler gırla gidiyor. Bunun son örneği 'MİT'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sinan Ateş cinayetiyle ilgili kapsamlı bir rapor sunduğu' yalanı oldu. Bir yalan fırtınasıdır gidiyor.

Devlet Bahçeli, bu konuyla ilgili parti grubunda yaptığı konuşmada Ke

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ersan Şen'i de Erdoğan mı görevlendirdi? 27 Ocak 2023 | 3.017 Okunma DAVOS elçisi Babacan'ın getirdiği haber 25 Ocak 2023 | 716 Okunma HDP'ye yaranma sırası Akşener'de 23 Ocak 2023 | 333 Okunma Dünya savaşı, 14 Mayıs'ı bekliyor 20 Ocak 2023 | 416 Okunma Babacan'dan Akşener'e şantaj 18 Ocak 2023 | 900 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar