Sezgin Tanrıkulu 6'lı masanın ruhudur, daha azı değil

Büyük laflar ettiklerine bakmayın. Yok sandık gelsin, erken seçim olsun kabadayılığına da aldanmayın. Sadece psikolojik üstünlüğü ele geçirmeye çalışıyorlar. Gerçekte, bu kadar ...

Büyük laflar ettiklerine bakmayın. Yok sandık gelsin, erken seçim olsun kabadayılığına da aldanmayın. Sadece psikolojik üstünlüğü ele geçirmeye çalışıyorlar.

Gerçekte, bu kadar rüzgar yapmalarına karşın hâlâ seçim sandığından korkuyorlar. Sandıklar açıldığında, Erdoğan seçildiğinde bu yaygaracı muhalefet ekibinin hepsi kaçınılmaz bir şekilde siyasetten tasfiye olacak, biliyorlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da bu özgüven fazlasıyla var. Çünkü ülkedeki durumun farkında. Muhalefetin oluşturmaya çalıştığı karamsarlığa rağmen Türkiye'nin yükselen bir güç olduğunu görüyor. Dahası, bu süreci idare eden zaten kendisi.

MHP lideri Devlet Bahçeli de aynı özgüvene sahip. Hem 'adayımız Erdoğan' diyor, hem 'açık ara kazanacağız' tespitinde bulunuyor.

Erdoğan ve Bahçeli'nin karşısındaki ittifakı ABD dizayn etti. 6'lı masayı Biden kurdu. FETÖ ve PKK arka planda bu masanın asıl aktörleri.

Yüz yıl sonra yükselen bir güç olan Türkiye'yi durdurmaktan başka amaç

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsveç 73 teröristi iade edecek 01 Temmuz 2022 | 16 Okunma “Ablalarım, anam, babam ve ben…” 29 Haziran 2022 | 342 Okunma “Yüzde 99.99”dan emin misiniz Temel Bey? 27 Haziran 2022 | 1.075 Okunma Muhalefet, sosyal yangını körüklüyor 24 Haziran 2022 | 206 Okunma Sezgin Tanrıkulu 6'lı masanın ruhudur, daha azı değil 22 Haziran 2022 | 349 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar