Sancak: Cumhurbaşkanlığını Tayyip Bey alır

AK Parti'den istifa eden işadamı Ethem Sancak, Doğu Perinçek'in başında olduğu Vatan Partisi'ne geçti. Ethem Bey, bizim medya grubunun da eski sahibiydi. Ethem Bey, bir grup gazeteciyle sohbet toplantısı düzenledi. Vatan Partisi'nde...

AK Parti'den istifa eden işadamı Ethem Sancak, Doğu Perinçek'in başında olduğu Vatan Partisi'ne geçti. Ethem Bey, bizim medya grubunun da eski sahibiydi.

Ethem Bey, bir grup gazeteciyle sohbet toplantısı düzenledi. Vatan Partisi'nde sorumlu düzeyde genç arkadaşların da yer aldığı sohbette her zamanki gibi 'derin analiz'ler yaptı.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak, partisinin faaliyetlerinden, seçime hazırlık çalışmalarından ayrıntılı bir şekilde bahsetti.

Doğu Bey'in o iddialı ve enerjik havası Ethem Bey'de de var. Vatan Partisi'nin seçimlere iddialı hazırlandığını söyledi. Antalya-Alanya hattında 'Rus aday' çıkaracaklarını, Güneydoğu'dan Ahmet Türk'ün yeğenlerinin bile Vatan Partisi'ne geçtiğini, HDP tabanından genç kitlenin Vatan Partisi'ne kaydığını, kamuoyunun yakından tanıdığı pek çok önemli şahsiyetin bu seçimlerde Vatan Partisi'nin vitrininde olacağını belirtti.

Doğu Perinçek ile yaptıkları Mardin ve Diyarbakır çalışmalarını

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP ve İYİ Parti de “Kürdistanî” ittifakta mı? 31 Mart 2023 | 338 Okunma “Gel bakalım Kemal” 29 Mart 2023 | 1.078 Okunma Yüzyılın dalaveresi bu! 24 Mart 2023 | 373 Okunma Kürtleri tehdit etmek hangi bilgeliğin eseri? 22 Mart 2023 | 449 Okunma Millet iradesini PKK'ya rehin vermeye hazırlar! 20 Mart 2023 | 1.430 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar