Kılıçdaroğlu'na yalancı şahit yazılan muhafazakârlar!

6'lı masayı kuran ve muhafazakâr çevrelerden de bazı isimleri etrafında toplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'başörtülülerle helalleşeceğiz' söylemiyle uzun süredir bir...

6'lı masayı kuran ve muhafazakâr çevrelerden de bazı isimleri etrafında toplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'başörtülülerle helalleşeceğiz' söylemiyle uzun süredir bir değişim propagandası yapıyor. Kılıçdaroğlu, seçmeni 'CHP'nin eski CHP olmadığına' ikna etmeye çalışıyor.

Bunun için türlü numaralar çeken Kemal Kılıçdaroğlu'na ne yazık ki 6'lı masa etrafında toplanan Saadet Partisi, DEVA ve Gelecek Partisi de yalancı şahitlik yapıyor.

Oysa Kılıçdaroğlu'nun 'değişim' söyleminin muhafazakâr kesimin gözünü boyamaktan öte bir anlamı yok. Bunu o masa etrafında toplanan bütün liderler biliyor.

Fakat 6'lı masanın olası bir seçim başarısı muhafazakâr kesimi ikna etmekten geçiyor. Erdoğan'ı seçimlerde alt etmenin başka yolu yok; önemli orandaki bir muhafazakâr kesim Erdoğan'a sırtını dönmedikçe CHP ve 6'lı masanın hiçbir seçimi kazanma şansı yok.

Neyse ki Kılıçdaroğlu CHP'sinin değiştiğine dair propaganda tutmuş değil; CHP'nin boyası her geç

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener, Kılıçdaroğlu'na teslim mi oldu? 26 Eylül 2022 | 259 Okunma Kılıçdaroğlu'nun kaptanlığında bu gemi batar 23 Eylül 2022 | 503 Okunma Erdoğan'ı hizada göremeyince üzüldüler! 21 Eylül 2022 | 1.167 Okunma CHP'nin Baykar karşıtlığı nerden? 19 Eylül 2022 | 476 Okunma Kılıçdaroğlu aday, İmamoğlu genel başkan mı? 16 Eylül 2022 | 839 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar